CRO nedir?

CRO yani Dönüşüm Oranı Optimizasyonu bir web sitesinin iki versiyonunu birbirine karşı A/B testi uygulamasıdır. Nihai hedef, daha iyi dönüşüm sağlayan sürümü, yani en fazla potansiyel müşteri, iletişim formu, telefon araması, satın alma vb. gönderen sürümü bulmaktır. Daha fazla dönüşüm ve dönüşüm oranınız ne kadar yüksek olursa o kadar iyidir.

İşletmeniz için performans odaklı bir web sitesi edinin

Trusted By The Best Brands

Don't Just Take Our Word For It

---

Yalnızca sonuçları değil, aynı zamanda müşteri memnuniyetini de sağlayan bir web sitesi oluşturmaya hazır mısınız?

MAT ve deneyimli tasarımcı ekibimizi seçin. Web sitenizi trafik, dönüşüm ve gelir açısından en üst düzeye çıkarabilirler.

Deneyimli bir stratejist ile konuşmak için çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin veya +905327304613 numaralı telefondan bizi arayın !

Unutmayın, ister İstanbul ister başka bir yerde bir web tasarımına ihtiyacınız olsun , MAT Manhattan Agency Türkiye sizin yanınızda.

It’s Totally Free

Analyze Your Website!

---

Fill out the form below to recieve a free SEO analysis. Don’t worry, we never share your information or use it to spam you.

  Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

  CRO nedir?

  İngilizcesi CRO (Conversion Rate Optimization) olan dönüşüm oranı optimizasyonu bir web sitesinin iki versiyonunu birbirine karşı A/B testi uygulamasıdır. Nihai hedef, daha iyi dönüşüm sağlayan sürümü, yani en fazla potansiyel müşteri, iletişim formu, telefon araması, satın alma vb. gönderen sürümü bulmaktır. Daha fazla dönüşüm ve dönüşüm oranınız ne kadar yüksek olursa o kadar iyidir.

  CRO, dönüşümleri nasıl etkilediklerini ve nasıl etkilediklerini görmek için bir web sitesinde çok sayıda faktörü test etmeyi içerir. Tüm bir ödeme işlemi gibi büyük öğeleri veya bir düğmenin rengi gibi küçük öğeleri test etmeyi içerebilir.

  Who we are?

  A small team of a very talented people with digital marketing roots as far back as the 90’s. Individually good and collectively great!

  Why we do it?

  Passion and love for developing. We are obsess over every detail. From making the user interface easy to providing the latest marketing data.

  What we do?

  Produce a quality marketing application to make it easier for agencies to run their business and provide reports to their clients.

  Whats Our Values?

  We set our sights high and want to have a significant impact on the people we reach. We are in a cutting-edge space and have plans for improvements.

  Back to top