Google Advertising

Google Ads

---

Dijital pazarlama planınızı şekillendirirken, işletmeniz için mevcut olan çeşitli yöntemlere bakmaya başlarsınız. En popüler yöntemlerden biri, tıklama başına ödeme (PPC Pay Per Click) reklamcılığıdır. Bu, hedef kitlenize ulaşmak için ücretli reklam kampanyaları yürütmenize yardımcı olmak için Google Ads’i kullanan bir yöntemdir.

Arama Ağı Reklamları (Search Ads)

Google, Google Ads kullanılarak google.com'daki arama sonuçlarında görünen ücretli reklamlar veya Görüntülü Reklam Ağı ve Google'ın AdSense programı aracılığıyla diğer web sitelerinde görünen reklamlar sunar .

Görüntülü Reklam Ağı Reklamları (Display Ads)

Görüntülü reklamlar, tüketicilerin göz attığı makalelerde, videolarda veya web sitelerinde gösterilen resim (banner) ve yazı reklamlardır.

Yeniden Pazarlama Reklamları (ReMarketing)

Uygulama Reklamları (App Ads)

Video Reklamlar (Video Ads)

Metrics social media analytics give you an in-depth view of how well your social media efforts are being received ...

Alışveriş Reklamları (Shopping Ads)

Mobil Reklamlar (Mobile Ads)

Gmail Reklamlar (Gmail Ads)

Metrics social media analytics give you an in-depth view of how well your social media efforts are being received ...

Look At Metrics Management Platform Powerful & Awesome Features

Metrics was founded by Begha over many cups of tea at her kitchen table in 2009, our brand promise is simple: to provide powerful digital marketing solutions to small and medium businesses that are looking to build success online.
Google Ads

Google İş Ortağı ile Çalışın

---

Paranızdan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, bir Google Partner ajansıyla çalışmak en iyisidir. Bir Google İş Ortağı, bütçenizin her dolarını aşan daha iyi bir kampanya sunabilir.

Bu sayfada tartışacağımız bir Google Partner ajansı kullanmanın sayısız faydası vardır. Bir Google İş Ortağı şirketi ile PPC kampanyanızı başlatmaya hazırsanız, bir strateji uzmanıyla konuşmak için bugün bizi 532-730-4613 numaralı telefondan arayın.

With Metrics Advanced Data Analytics

Start Improving Your Marketing Today

---

Metrics enterprise SEO and content marketing platform provides competitive insight and market analysis no one can duplicate. Analysis that reveals opportunities, supports decisions and connects your SEO tactics and strategy directly to revenue.

Reach the right prospects at the right time with the right message, talk more effectively to the prospects who are most likely to buy. Harness the complexity of SEO and content marketing to boost online visibility and make smarter marketing decisions.

 • One
 • Two
We Love It Here. You Will, Too.

Meet Metrics Core Team

---

Nedim Yanni

Kurucu Ortak CEO & CFO

I am excited about helping companies make impactful decisions based on their data.

Halit Ziya Suda

Kurucu Ortak CTO & COO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce risus justo, sagittis sit amet efficitur ...

Work At Metrics, Join Our Experts

A Blog About Analytics, Marketing & Testing

Metrics Insights & Articles

---
Customer success always comes first.

Our Partners Trust Us!

---
Henüz Emin Değil misiniz? Yardım Edelim

Sıkça Sorulan Sorular

---

Google Ads, sizin (reklam veren) bir reklamdaki tıklama başına veya gösterim başına (BGBM) ödeme yaptığınız, tıklama başına ödeme (PPC – Pay Per Click) olarak bilinen bir pazarlama kanalının kapsamına giren ücretli bir reklamcılık platformudur.

Google Ads, sunduğunuz ürünlere ve hizmetlere benzer ürün ve hizmetleri ararken işletmenize nitelikli trafik veya uygun müşteriler çekmenin etkili bir yoludur. Google Ads ile web sitenizin trafiğini artırabilir, daha fazla telefon araması alabilir ve mağaza ziyaretlerinizi artırabilirsiniz.

Google Ads, hedef kitleniz arasında doğru zamanlanmış reklamlar (hem mobil hem de masaüstü aracılığıyla) oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır. Bu, ideal müşterileriniz Google Arama veya Google Haritalar aracılığıyla sizinki gibi ürün ve hizmetleri aradığı anda işletmenizin arama motoru sonuç sayfasında (SERP) görüneceği anlamına gelir. Bu sayede hedef kitlenize reklamınızla karşılaşmaları mantıklı olduğu anda ulaşırsınız.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce risus justo, sagittis sit amet efficitur laoreet, dictum vitae erat. Donec nibh lectus, imperdiet lobortis dapibus eu, consectetur sit amet dolor. Nam finibus sollicitudin metus, maximus lacinia neque. Ut vestibulum eleifend tellus sit amet egestas.

Evet, Google Ads çalışıyor. Optimize edilmiş bir reklam kampanyası ve olası satış akışıyla, yüksek yatırım getirisi olan bir pazarlama kampanyası oluşturabilirsiniz.

Google, günde 5 milyardan fazla arama sorgusu alan en çok kullanılan arama motorudur . Bahsetmemek gerekirse, Google Ads platformu yaklaşık yirmi yıldır var ve ona ücretli reklamcılık alanında bir miktar kıdem sağlıyor.

Google, dünyanın dört bir yanındaki insanlar tarafından, ücretli reklamlar ve organik sonuçların bir kombinasyonu ile yanıtlanan sorular sormak için kullanılan bir kaynaktır.

Ve Google’a göre , reklam verenler Google Ads’ e harcadıkları her 1 ABD Doları için 8 ABD Doları kazanıyor. Bu nedenle, Google’da reklam vermeyi düşünmek istemenizin birkaç nedeni vardır.

Feel free to get in touch with any enquiries or questions and one of our members will get back to you as soon as possible !

Büyümeye Hazır mısınız?

Ücretsiz Teklifinizi Hemen Alın:

---

Dijital pazarlama uzmanlarımız, olası satışları, işlemleri ve nitelikli web sitesi trafiğini artırmak isteyen işletmeler için binlerce başarılı dijital pazarlama kampanyasını bir araya getirdi. Aynısını sizin için de yapacaklar. Ücretsiz bir strateji teklifi isteyin ve elit gelir elde etmek için bir oyun planı edinin.

  Google İş Ortağı ile Çalışın

  Paranızdan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, bir Google Partner ajansıyla çalışmak en iyisidir. Bir Google İş Ortağı, bütçenizin her dolarını aşan daha iyi bir kampanya sunabilir.</p> <p>Bu sayfada tartışacağımız bir Google Partner ajansı kullanmanın sayısız faydası vardır. Bir Google İş Ortağı şirketi ile PPC kampanyanızı başlatmaya hazırsanız, bir strateji uzmanıyla konuşmak için bugün bizi 532-730-4613 numaralı telefondan arayın.
  Hızlı Teklif Al

  Ortaklarımız Projelerinde Bize GüveniyorOrtaklarımız Projelerinde Bize Güveniyor

  Müşteri başarısı her zaman önce gelir.
  ---
  Trusted By The Best Marketers

  Not Yet Sure? Let Us Help

  ---

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce risus justo, sagittis sit amet efficitur laoreet, dictum vitae erat. Donec nibh lectus, imperdiet lobortis dapibus eu, consectetur sit amet dolor. Nam finibus sollicitudin metus, maximus lacinia neque. Ut vestibulum eleifend tellus sit amet egestas.

  Pellentesque sem arcu, luctus quis risus sed, aliquet varius nisl. Vestibulum accumsan, turpis a vestibulum dignissim, ex libero facilisis lorem, vel egestas lectus est quis purus.

  You can subscribe via credit card or paypal, for annual plans we offer more options. Just contact our support team for more details. Also, you can upgrade your plan at anytime. You are only responsible for the difference.

  Feel free to get in touch with any enquiries or questions and one of our members will get back to you as soon as possible !

  Back to top