Geliri Artırmak için Dönüşüm Oranı Optimizasyon Hizmetleri

Dünyadaki tüm trafik, ödeme yapan müşterilere, satışlara veya müşterilere dönüşmüyorsa hiçbir şey ifade etmez. Dönüşüm oranınızı optimize etmek, dijital pazarlamanın önemli bir parçasıdır ve burada MAT'ta iyi bildiğimiz bir şeydir. CRO - Dönüşüm Oranı Optimizasyonu hizmetlerimizin fiyatlandırması 0 şeffaftır - paranızın nereye gittiğini ve sitenizin sizin için gelir elde etmesine nasıl yardımcı olduğunu her zaman bilirsiniz.

İşletmeniz için performans odaklı bir web sitesi edinin

Trusted By The Best Brands

Don't Just Take Our Word For It

---

Yalnızca sonuçları değil, aynı zamanda müşteri memnuniyetini de sağlayan bir web sitesi oluşturmaya hazır mısınız?

MAT ve deneyimli tasarımcı ekibimizi seçin. Web sitenizi trafik, dönüşüm ve gelir açısından en üst düzeye çıkarabilirler.

Deneyimli bir stratejist ile konuşmak için çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin veya +905327304613 numaralı telefondan bizi arayın !

Unutmayın, ister İstanbul ister başka bir yerde bir web tasarımına ihtiyacınız olsun , MAT Manhattan Agency Türkiye sizin yanınızda.

It’s Totally Free

Analyze Your Website!

---

Fill out the form below to recieve a free SEO analysis. Don’t worry, we never share your information or use it to spam you.

  Google Arama Ağı Reklamları (Search Ads)

  Google Arama Ağı Reklamları Nelerdir

  Çim biçme makineniz bozulduktan sonra, “yeni çim biçme makinesi”ni aramak için Google arama çubuğuna gidersiniz ve hemen gözleriniz arama sonuçlarının en üstünde bir çim biçme makinesi reklamına çekilir.

  Yukarıdaki örnek, Google ücretli arama ağı reklamlarının etkinliğini göstermektedir . Kullanıcılar, Google aramalarının en üstünde ücretli reklamlar gördüklerinde, genellikle daha fazla aşağı kaydırma ihtiyacı hissetmezler; bu nedenle, Google arama reklamları işletmeniz için mükemmel reklam stratejisidir.

  Ancak Google arama ağı reklamları nedir ve nasıl çalışırlar? Aşağıda bu soruların her ikisini de yanıtlayacağız, bu yüzden daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. Ardından 300’den fazla uzmandan oluşan ekibimiz tarafından doğrudan gelen kutunuza gönderilen daha fazla dijital pazarlama ipucu için Haftalık Gelir’e abone olun !

  CRO Dönüşüm oranı optimizasyonu nedir?

  Dönüşüm Oranı Optimizasyonunun Temel Faydaları

  CRO Dönüşüm oranı optimizasyonunun avantajları nelerdir?

  CRO nedir?

  Google Arama Ağı Reklamları (Search Ads)

  Google Arama Ağı Reklamları Nelerdir

  Google arama reklamları , Google arama sonuçlarının en üstünde görünen bir tür tıklama başına ödeme (PPC) reklamıdır . Bazı Google aramalarınızda muhtemelen daha önce ücretli reklamlarla karşılaşmışsınızdır; bunlar genellikle organik sonuçlarla aynı görünür, ancak üst köşede “Reklam” etiketi bulunur.

  Google PPC reklamları, kitlenize çevrimiçi olarak ulaşmak için faydalıdır. Bunun nedeni, reklamların yalnızca belirli, alakalı anahtar kelimeler için görünmesidir . Bu nedenle, biri “ahşap şifonyer” için arama yaparsa, büyük olasılıkla ahşap şifonyer reklamlarını görecektir.

  Tüm ücretli arama reklamları birbirine benzemez. Çoğu organik arama sonuçları gibi görünse de , bazı reklamlar fiyatıyla birlikte belirli bir ürünün resmini görüntüler.

  Sattığınız ürüne bağlı olarak her iki biçimde de reklam oluşturabilirsiniz.

  CRO Dönüşüm oranı optimizasyonu nedir?

  Dönüşüm Oranı Optimizasyonunun Temel Faydaları

  CRO Dönüşüm oranı optimizasyonunun avantajları nelerdir?

  CRO nedir?

  Google Arama Ağı Reklamları (Search Ads)

  Google Arama Ağı Reklamları nasıl çalışır?

  Google arama ağı reklamı kampanyası başlatmak istiyorsanız, bunu Google’ın Tıklama başına Maliyet (Ödeme) (PPC Pay Per Click) platformu olan Google Ads üzerinden yapıyoruz. İlgileniyorsanız, görüntülü reklam kampanyaları oluşturmak için Google Ads’i de kullanabilirsiniz.

  Arama ağı reklamlarınıza başlamak için hedeflenecek bir anahtar kelime listesi oluşturun. Anahtar kelimelerinizin reklamını yaptığınız şeyle aşırı alakalı olduğundan emin olun – reklamını yaptığınız şey muhasebe danışmanlığı hizmetleri olduğunda “muhasebe hizmetlerini” hedeflemeyin .

  Kampanyanızla hangi anahtar kelimeleri hedeflemek istediğinizi öğrendikten sonra , bunlara Google Ads’ de teklif verebilirsiniz . Teklifleriniz, bir kullanıcı reklamınızı her tıkladığında ne kadar ödemek istediğinizi Google’a bildirir. Fazla teklif vermemeye çalışın, ancak rakiplerinizin de teklif verdiğini unutmayın.

  Birisi bir anahtar kelime aradığında, Google reklamları iki faktöre göre görüntüler:

  • teklif tutarı
  • Kalite Puanı (Google’ın reklamlarınızın kalitesine ilişkin değerlendirmesi)

  Tekliflerinizi belirledikten sonra, reklamlarınızı ve bunlara karşılık gelen açılış sayfalarını oluşturabilirsiniz . Optimal bir teklif stratejisi ve yeterince yüksek bir Kalite Puanı ile, Google üzerinden kullanıcılara hızla ulaşmaya ve dönüşümleri artırmaya başlayabilirsiniz.

  En iyi yanı, Google Ads tıklama başına ödeme yapıldığından, reklamlarınız için yalnızca insanlar tıkladığında ödeme yapmanız gerekir. Bu, Google PPC (Pay Per Click)’ yi iyi yapıldığında çok uygun maliyetli bir strateji haline getirir!

  CRO Dönüşüm oranı optimizasyonu nedir?

  Dönüşüm Oranı Optimizasyonunun Temel Faydaları

  CRO Dönüşüm oranı optimizasyonunun avantajları nelerdir?

  CRO nedir?

  Ortaklarımız Projelerinde Bize GüveniyorOrtaklarımız Projelerinde Bize Güveniyor

  Müşteri başarısı her zaman önce gelir.
  ---
  Büyümeye Hazır mısınız?

  Bizimle iletişime geçin

  ---

  Yalnızca sonuçları değil, aynı zamanda müşteri memnuniyetini de sağlayan bir dijital pazarlama için hazır mısınız?

  MAT profesyonel ve deneyimli ekibimizi seçin. Dijital pazarlama ile marka ürün ve hizmette bulunabilirliğinizi sağlarlar. Ziyaretçileri ile eticaret veya web sitenizi trafik, dönüşüm ve gelir açısından en üst düzeye çıkarabilirler.

  Deneyimli bir stratejist ile konuşmak için info@manhattanagency.com.tr adresinden online olarak bizimle iletişime geçin veya 0532 730 46 13 numaralı telefondan bizi arayın !

  Unutmayın, ister İstanbul ister başka bir yerde bir dijital pazarlama ihtiyacınız olsun , MAT Manhattan Agency Türkiye sizin yanınızda.

  Back to top