Geliri Artırmak için Dönüşüm Oranı Optimizasyon Hizmetleri

Dünyadaki tüm trafik, ödeme yapan müşterilere, satışlara veya müşterilere dönüşmüyorsa hiçbir şey ifade etmez. Dönüşüm oranınızı optimize etmek, dijital pazarlamanın önemli bir parçasıdır ve burada MAT'ta iyi bildiğimiz bir şeydir. CRO - Dönüşüm Oranı Optimizasyonu hizmetlerimizin fiyatlandırması 0 şeffaftır - paranızın nereye gittiğini ve sitenizin sizin için gelir elde etmesine nasıl yardımcı olduğunu her zaman bilirsiniz.
01

Arama motoru optimizasyonu

Web sitenizin arama motoru optimizasyonu (SEO) için en iyi uygulamaları takip etmesini sağlayarak web sitesi tasarımınızın veya yeniden tasarım planınızın sonuçlarını en üst düzeye çıkarır ve dijital pazarlama stratejinizi geliştiririz.
02

Web sitesi sayfaları

Kurumsal işletme, marka veya hizmet sağlayıcı olun, tasarımcılarımız şirketinizin ulaşmak, bilgilendirmek ve hedef kitlenizi dönüştürmek için ihtiyaç duyduğu Web sayfalarını size uygun oluşturabilir.
03

Profesyonel WordPress Temaları

Yeni web sitenizi bir patlama ile başlatmak için binlerce WordPress teması. Dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi için themeforest.net platformundan güzel şablonlar.
04

SEO & Google Ads uyumlu içerik

Maksimum etki için, web tasarım hizmetlerimiz ile Google SEO ve Google Reklam uyumlu web sitesi metin (içerik) yazıyoruz. Deneyimli ve uzman ekibe sahibiz. Teknik ve teknik olmayan sektörlerdeki uzmanlıkları ile web sitesi ziyaretçilerini çeken ve dönüştüren ilgi çekici metinler oluşturabiliriz.
05

Duyarlı (Responsive) tasarım

Web sitesi tasarım hizmetlerimiz, duyarlı tasarım seçeneği de sunar. Ancak, Web'de gezinmek için tabletlerini veya akıllı telefonlarını kullanan alışveriş yapanlardan oluşabilen mobil kullanıcıları desteklediği için duyarlı tasarımı öneriyoruz.
06

E-ticaret işlevi

Wordpress Eticaret imkanı sağlayan WooCommerce iyzico ödeme sistemi desteği ile sunuyoruz. Temel, gelişmiş ve kurumsal olmak üzere üç katman sunuyoruz. İşletmenize en iyi sonuçları hangi seviyenin sağladığından emin değilseniz, deneyimli stratejistlerimizle sohbet edebilirsiniz.

İşletmeniz için performans odaklı bir web sitesi edinin

Trusted By The Best Brands

Don't Just Take Our Word For It

---

Yalnızca sonuçları değil, aynı zamanda müşteri memnuniyetini de sağlayan bir web sitesi oluşturmaya hazır mısınız?

MAT ve deneyimli tasarımcı ekibimizi seçin. Web sitenizi trafik, dönüşüm ve gelir açısından en üst düzeye çıkarabilirler.

Deneyimli bir stratejist ile konuşmak için çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin veya +905327304613 numaralı telefondan bizi arayın !

Unutmayın, ister İstanbul ister başka bir yerde bir web tasarımına ihtiyacınız olsun , MAT Manhattan Agency Türkiye sizin yanınızda.

It’s Totally Free

Analyze Your Website!

---

Fill out the form below to recieve a free SEO analysis. Don’t worry, we never share your information or use it to spam you.

  Google Görüntülü Reklam Ağı Reklamları (Display Ads)

  Google Görüntülü Reklam Ağı nedir?

  Google veya Google Ads Görüntülü Reklam Ağı, çok sayıda web sitesi, Gmail ve YouTube gibi Google mülkleri ve görüntülü reklamlarınızı hedef kitlenize gösterebilecek uygulamalardır.

  Görüntülü reklamlar, genellikle işletmenizin logosunu, fotoğraflarını, bazı metinlerini ve hatta bir animasyonu içeren görsel reklamlardır. Her şey ne yarattığınıza bağlı. 

  CRO Dönüşüm oranı optimizasyonu nedir?

  Dönüşüm Oranı Optimizasyonunun Temel Faydaları

  CRO Dönüşüm oranı optimizasyonunun avantajları nelerdir?

  CRO nedir?

  Google Arama Ağı Reklamları (Search Ads)

  Google Görüntülü Reklam Ağı'nı neden kullanmalısınız?

  Google Görüntülü Reklam Ağı çok büyüktür ve iki milyondan fazla siteyi ve görüntülü reklamlarınızın görünebileceği diğer yerleri içerir . Çok sayıda potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.

  Bir başka büyük avantaj, ağın hedef kitleyi hedeflemesidir. Reklamlarınızı doğru ilgi alanlarına ve amaçlara sahip kişilerin önüne çıkarmak için farklı seçenekleriniz var. Reklamlarınız, hedef kitlenize uyan kişilerin önünde gösterilecektir.

  Sanal bir reklam panosu gibi, ancak bir sürü rastgele araba sürmek yerine, onu yalnızca web’de üzerinde ne olduğuyla ilgilenecek kişilere gösteriyorsunuz.

  Bu reklamlar görsel olduğundan ve arama ağı reklamları gibi yalnızca metin tabanlı olmadığından, yaratıcı olmak ve reklamınızı öne çıkarmak için çok fazla fırsatınız var.

  Bir LG TV'nin reklamını yapan Best Buy'dan bir görüntülü reklam

  CRO Dönüşüm oranı optimizasyonu nedir?

  Dönüşüm Oranı Optimizasyonunun Temel Faydaları

  CRO Dönüşüm oranı optimizasyonunun avantajları nelerdir?

  CRO nedir?

  Google Arama Ağı Reklamları (Search Ads)

  Google Görüntülü Reklam Ağı & Google Arama Ağı

  Yani Google’ın bilmeniz gereken iki farklı reklam ağı var. Elbette Görüntülü Reklam Ağı var, ancak Arama Ağı da var.

  Görüntülü Reklam Ağı görsel reklamlara odaklanırken, Arama Ağı metin tabanlı reklamlara odaklanır. Küçük bir reklam etiketiyle Google Arama sonuçlarında Arama Ağı reklamları göreceksiniz.

  Yine, görüntülü reklamlar YouTube ve Gmail gibi diğer Google mülklerinde ve web siteleri ağında gösterilecektir.

  HelloFresh'ten bir Gmail görüntülü reklamı

  Bu reklamlarla hedef kitlenizi hedefleme şekliniz de farklıdır.

  Arama ağı reklamları, reklamınızın ne zaman görüneceğini belirlemek için temel olarak anahtar kelimelere güvenir. Bu nedenle, gurme çerez arayan biri “gurme çerezler” ifadesini ararsa, o anahtar kelimeyle ilgili reklamlar görünecektir.

  Görüntülü reklamlarla, anahtar kelimelere değil, farklı kitle segmentlerine odaklanırsınız. 

  CRO Dönüşüm oranı optimizasyonu nedir?

  Dönüşüm Oranı Optimizasyonunun Temel Faydaları

  CRO Dönüşüm oranı optimizasyonunun avantajları nelerdir?

  CRO nedir?

  Ortaklarımız Projelerinde Bize GüveniyorOrtaklarımız Projelerinde Bize Güveniyor

  Müşteri başarısı her zaman önce gelir.
  ---
  Back to top