Hakkımızda

New York merkezli İstanbul Şubesi olan çalışmalarında yapay zeka, veri bilimi ve iş zakası kullanan bir dijital pazarlama ajansıyız.

Merhaba, MAT Manhattan Agency Türkiye' ye Hoş Geldiniz!Merhaba, MAT Manhattan Agency Türkiye' ye Hoş Geldiniz!

Hakkımızda Bilgi Edinin
---

New York merkezli İstanbul Şubesi  bir dijital pazarlama ajansı olan (MAT) Manhattan Agency Türkiye . Halit Ziya Suda tarafından 2012 yılında kurulan dijital pazarlama marka vaadimiz basit: İnternette başarı elde etmek isteyen küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere, markalara ve hizmet sağlayıcılara güçlü dijital pazarlama çözümleri sağlamak.

Daha Fazla Bilgi Al
Gelir Artışı
Olumlu geribildirim
Daha Fazla Dönüşüm

Görevimiz

Her ekip üyesini tam bir insan olmaya teşvik ediyoruz. Harika işler yapmaya odaklanan esnek, yüksek güven ortamına sahibiz. Hızla büyüyor ve hareket ediyoruz, bu nedenle herkesin heyecan verici projeler üzerinde çalışma ve yeni şeyler deneme şansı var. Sorunları çözecek ve büyük bir şekilde teslim edeceksiniz.

Vizyonumuz

Amacımız, insanların işlerini en iyi şekilde yapmalarını engelleyen engelleri ortadan kaldıran çözümler üretmektir ve bu, her gün kendi işimize nasıl yaklaştığımızın merkezinde yer alır. İyileştirme ve genişleme planlarımız olduğu için hedeflerimizi yüksek tutuyoruz ve ulaştığımız insanlar üzerinde önemli bir etki yaratmak istiyoruz.

Felsefemiz

Öğrenme ve Büyüme. Öğrenen bir organizasyon inşa ediyoruz, böylece yalnızca zanaatınızı geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda başkalarıyla ortak olma ve güçlü bir ekip üyesi olma becerinizi de geliştirirsiniz. Yüksek güvene sahip, yüksek performanslı bir şirket kurmanın cesaret gerektirdiğini biliyoruz. Bu nedenle, bağlantıda kalıyoruz ve her zorluğa birlikte yaklaşıyoruz.

Manhattan Agency Türkiye Çekirdek Ekibi ile TanışınManhattan Agency Türkiye Çekirdek Ekibi ile Tanışın

Burayı Seviyoruz. Sen de Yapacaksın.
---

Nedim Yanni

Kurucu Ortak CEO & CFO

I am excited about helping companies make impactful decisions based on their data.

Nedim Yanni

Kurucu Ortak CEO & CFO

Halit Ziya Suda

Kurucu Ortak CTO & COO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce risus justo, sagittis sit amet efficitur ...

Halit Ziya Suda

Kurucu Ortak CTO & COO

Dijital Pazarlama
Sosyal Medya Reklamlar
Google Reklamlar
Analitikler

Bizim Hikayemiz

Her Şey Nasıl Başlıyor!

New York merkezli İstanbul Şubesi  bir dijital pazarlama ajansı olan (MAT) Manhattan Agency Türkiye. Halit Ziya Suda tarafından 2012 yılında kurulan dijital pazarlama marka vaadimiz basit: İnternette başarı elde etmek isteyen küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere, markalara ve hizmet sağlayıcılara güçlü dijital pazarlama çözümleri sağlamak.

Biz Kimiz?

Kökleri 2012 yıllına dayanan çok yetenekli insanlardan oluşan platform. Bireysel olarak iyi ve topluca harika!

Neden Yapıyoruz?

Geliştirme tutkusu ve sevgisi. Her ayrıntıya takıntılıyız. Kullanıcı ara yüzünü kolaylaştırmaktan en son pazarlama verilerini sağlamaya kadar.

Neler Yapıyoruz?

Dijital işlerinizi yürütmenizi ve kitle ve ziyaretçilerinize ulaşmanızı kolaylaştırmak için kaliteli ve yapay zeka, veri bilimi, iş zekası destekli dijital pazarlama yapıyoruz.

Değerlerimiz Nedir?

Hedeflerimizi yüksek tutuyoruz ve ulaştığımız insanlar üzerinde önemli bir etki bırakmak istiyoruz. Son teknoloji bir alandayız ve iyileştirme planlarımız var.

Müşteri Görüşleri Bizim için ÖnemlidirMüşteri Görüşleri Bizim için Önemlidir

Müşteri başarısı her zaman önce gelir.
---

MAT – Manhattan Agency Türkiye kurumsal dijital pazarlama ve performans pazarlama platformu, kimsenin kopyalayamayacağı rekabet anlayışı ve pazar analizi sağlar.

Ortaklarımız Projelerinde Bize GüveniyorOrtaklarımız Projelerinde Bize Güveniyor

Müşteri başarısı her zaman önce gelir.
---
Back to top