Kurumsal Web Site Tasarımı

MAT Manhattan Agency Türkiye ile Dünya Çapında Binlerce Endüstri Liderleri Tarafından Güvenilen Kurumsal Web Siteleri

WordPress ile neden çalışıyoruz?WordPress ile neden çalışıyoruz?

Kısaca belirtelim
---

WordPress şu an dünyadaki en popüler content management system (CMS) yani Türkçe karşılığıyla içerik yönetimi sistemidir. Tüm internet sitelerinin %35’den fazlası gücünü WordPress’den alır ve bu rakam hızlı şekilde büyümektedir.

Manhattan Agency Türkiye 2012 den beri kurumsal web site tasarımı ve eticaret (wocommerce) uygulamalarında Profesonel WordPress Temaları kullanır ve temaları geliştirir.

MAT Manhattan Agency Türkiye her proje için benzersiz temalar ve şablonlar içeren kurumsal web siteleri kurar ve geliştirir. MAT, ThemeForest.com Partneridir

WordPress Kurumsal Web Site neden bu kadar önemli?

Ziyaretçilere değerli içerik sağlamak ve bir web sitesi oluşturmak için zaman harcadınız, ancak beklenenden daha az ziyaretçi var. Sonuçlara ulaşmak için WordPress web sitenizin profesyonel olarak optimize edilmesinde hayati bir rol oynar. %62 ile tüm pazar payının tamamı WordPress’ e aittir. %35 ile dünyadaki tüm web sitelerinin tamamı WordPress tarafından desteklenmektedir.

WordPress Kurumsal Web Sitesi nasıl çalışır?

Kutudan çıktığı gibi, WordPress zaten kullanılacak herhangi bir web sitesi platformu / yazılımı arasında en iyi SEO dostudur. Ancak, değiştirebileceğiniz birçok şey var. Google SERP’lerinde (Arama Motoru Sonuç Sayfaları) daha yüksek görünmeniz için WordPress web sitenizin SEO’sunu iyileştirmek için ince ayar yapar ve düzenleriz.

Dünya'da En Çok Neden WordPress Tercih Ediyor?

Küreselleşen şirketlerde birçok aktivite ve faaliyet internet üzerinden yürütülmektedir. Bu nedenle de internet üzerinden hizmet sunacak kişiler ya da kurumlar Arama motorlarının ilk sayfalarında yer almak için dijital reklam ve yazılımlardan yada gelişmiş WordPress web sitesinden ve eklentilerinden destek almaktadırlar. Bu sayede bir çok ek özellik ile arama motorlarında yapılan aramalar neticesinde ilk sıralarda yer alarak daha çok ziyaretçi çekmeyi ve müşteri edinmeyi amaçlanmaktadırlar.

Bize Ulaşın

Herhangi bir sorunuz için herhangi bir yardıma veya hizmete ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Adres :

Büyükdere Caddesi No:199, Levent 199, Levent İstanbul
Haritadan Lokasyon için Tıklayın

KURUMSAL WEB SİTE TASARIMI TALEBİNİZ İÇİN ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Web Sitesi Kullanım Şartlarını okumak için tıklayınız!

  ( İŞARETLEYİNİZ ) Web Sitesi Kullanım Şartlarını okudum

  Bir web sitesinden fazlasını elde edin.

  Kurumsal Web Tasarımı Neden Önemlidir

  Web sitenizin ziyaretçilerine/müşterileribe içeriği okumak için yalnızca 15 dakika verilseydi, insanların yüzde 66’sı sade ve basit bir şeye karşı güzel tasarlanmış bir şey görmeyi tercih ederdi. Web sitenizin tasarımı, internet pazarlama varlığınızın önemli bir parçasıdır. İşletmeniz için daha iyi bir web sitesi oluşturmak için web tasarımının önemini anlamalısınız.

  Web Sitenizin ilk izlenimi işletmeniz/markanız/işiniz  hakkında bilgiyi belirler

  Hedef kitleniz web sitenizi ziyaret ettiğinde, onlara işletmeniz hakkında ilk izlenimlerini verir. İşletmenizi saniyeler içinde yargılayacaklar. Bu ilk birkaç saniyede, hedef kitleniz üzerinde olumlu bir etki yaratmak istiyorsunuz.

  Web siteniz çekici değil veya modası geçmiş görünüyorsa, hedef kitleniz işletmeniz hakkında hemen olumsuz bir izlenim edinecektir. Web sitenizi çekici bulmazlar, bu da onları sayfanızdan caydırır. Bir rakibin sayfası için sayfanızı terk edecekleri için olası satışları kaçıracaksınız.

  Web tasarımı önemlidir çünkü kitlenizin markanızı nasıl algıladığını etkiler. Onlar üzerinde yaptığınız izlenim, onların sayfanızda kalmasını ve işletmeniz hakkında bilgi edinmelerini sağlayabilir veya sayfanızdan ayrılıp bir rakibe dönüşebilir. İyi bir web tasarımı, potansiyel müşterilerinizi sayfanızda tutmanıza yardımcı olur.

  Anlıyoruz. Bazen doğrudan bizimle telefonda konuşmak istersiniz. Pazarlama hizmetlerimiz hakkında bir Dijital Pazarlama Uzmanı ile konuşmak için bizi şu numaradan aramaktan çekinmeyin: 0532 7304613

  MAT Manhattan Agency Türkiye Kurumsal Web Site Özellikler

  Markanız/İşletmeniz için güvenli, sürdürülebilir, ölçülebilir ve veri/sonuç odaklı bir çözüm sağlamak.

  Kurumsal Düzeyde Güvenlik

  Tüm sunucuları Türk Telekom’a ait Gayrettepe Veri Merkezi‘ nde bulunan Turhost ait (bayi) reseller hosting kullanmaktayız.  Mevcut altyapı sayesinde sunucularımıza, yurt içi ve yurt dışından toplam 4×10 Gbps internet çıkışı ile güvenilir ve hızlı internet bağlantısı sağlamaktayız. Yedekli yurt içi Türk Telekom bağlantıları sayesinde siteleriniz yurt içinden en hızlı şekilde yayın yapar.

  Turhost Partner, veri merkezi altyapısını Türkiye’ nin en iyi veri merkezi olan Türk Telekom Gayrettepe Veri Merkezi üzerinden almak ile ana işleri olan Bulut Hizmetleri, Web Hosting ve Sunucu Kiralama konularında çok daha fazla etkin olabilmekte ve MAT müşterilerine servis kalitesi yüksek bir hizmet sunabilmektedir.

  Turhost.com olarak toplam internet çıkış hızı 4×10 Gbps’ dır.

  Kurumsal Reseller Hosting Gücü

  Kurumsal web sitelerinizin yayınlarında Turhost partnerimiz kurumsal Bayi/ Reseller sunucularını kullanıyoruz. %100 güvenilir Bayi/Reseller sunucularından kurumsal web sitenizi yayınlıyoruz. Bu her zaman güvenli, kesintisiz çalışır olması yanında web sitenizin ziyaretçi ölçümlemeleri daha iyi sonuçlar verir. Google SEO ve Google Reklamlarda başarılı ve %99,9 kesintisiz sonuçlar doğurur.

  WordPress kurumsal web siteniz için aşağıdaki özellikler sağlar. Yüksek performanslı ve uygun fiyat WordPress Hosting paketleri ile web sitenizi şimdi yayınlayın!

  SSL Sertifikalı

  Kurumsal Web Sitenizin verilerini güvende ve doğrulanmış halde tutmak için tüm projelerinizi varsayılan olarak HTTPS trafiğiyle şifreleriz.

  Envato ThemeForest Temalar

  2008’de piyasaya sürülen ThemeForest, dünyanın en popüler Profesyonel Kurumsal WordPress Temalar pazarıdır. ThemeForest, 12.000’den fazla etkileyici WordPress teması listeler ve bunlar genellikle her biri yaklaşık 60 ABD dolarıdır. Manhattan Agency Türkiye (MAT) Kurumsal Web Site Paketlerinin içinde ücretsizlerdir. MAT, Tümü bağımsız Web tasarımcıları, şirketler ve geliştiricilerinden oluşan Küresel Topluluk ThemeForest Partner’ dir

  Duyarlı (Responsive) Tasarım

  Duyarlı (Responsive) Tasarım Mobil, Tablet, Laptop, Desktop, Smart TV uyumlu olarak Kurumsal Web Sitenizi her ekran boyutunda bozulmadan gösterimini sağlar.

  Etkili Formlar Oluştururuz

  Kurumsal Web Sitenizin Hızlı Teklif Al, İletişim Formları ve link/buton kurulumları ile web sitenize gelen ziyaretçilerin size yazarak ulaşmalarında daha etkili sonuçlar doğurur.

  AMP (Accelerated Mobile Pages) Mobil İçerik Web Site

  AMP Sitelerin ana avantajı, hızlı yüklenen bir mobil deneyimdir. AMP, WordPress Kurumsal Web sitenizin yükleme sürelerini kesinlikle iyileştirebilir. Hızlı yüklenen siteler hem ziyaretçi hem de Google tarafından arama sıralarında (sERP)üst sıralara taşınır

  Yoast SEO Premium

  Yoast Premium kullanarak Kurumsal WordPress Web Sitenizin optimizasyonunu bir üst seviyeye taşırsınız! Sayfa içi SEO’da (OnPage SEO) yayın akışınızı otomatikleştirir. Yoast SEO Premium daha detaylı ve gerçek çalışmadır. MAT olarak Yoast SEO Premium, 2012 den beri WordPress SEO hizmeti olarak kurumsal web sitelerine, WooCommerce eticaret sitelerine, blog yazarlarına, pazarlamacılara, çevrimiçi ve çevrimdışı mağazalara arama sonuçlarında rekabet etmek için ihtiyaç duydukları hemen hemen her şeyi sağladık.

  Google Site Kit

  Google'ın resmi WordPress eklentisi. Site Kiti, önemli Google ürünlerini kurmayı ve yapılandırmayı kolaylaştırır ve size web'de nasıl başarılı olacağınız konusunda güvenilir ve güncel tavsiyeler verir.

  Yol Tarifi Al link/butonu

  Ziyaretçileriniz/Müşterileriniz Kurumsal Web Sitenizdeki Yol Tarifi Al link/butonu kullanarak sizi telefonla meşgul etmeden işletmenizin yeri için bir tıklama ile Google veya Yandex den size rahatlıkla ulaşabilirler.

  Hemen Ara link/buton

  Ziyaretçileriniz/Müşterileriniz Kurumsal Web Sitenizdeki Hemen Ara link/butonu kullanarak sizi rahatlıkla arayabilirler.

  eMail Gönder link/buton

  Ziyaretçileriniz/Müşterileriniz Kurumsal Web Sitenizdeki eMail Gönder link/butonu kullanarak sizi rahatlıkla Email gönderebilirler.

  WhatsApp Canlı Destek

  Ziyaretçileriniz/Müşterileriniz Kurumsal Web Sitenizdeki WhatsApp Canlı Destek butonuna atadığımız cep telefonunuza rahatlıkla yazabilirler

  Canlı Destek link/buton

  Ziyaretçileriniz/Müşterileriniz Kurumsal Web Sitenizdeki Canlı Destek link/butonu kullanarak size rahatlıkla yazabilirler. Gelen yazı sizin cep telefonunuza ya da bilgisayarınıza internet olan her yerde rahatlıkla kurulabilir.

  SEO Uyumlu İçerik

  SEO hakkında hatırlamanız gereken en önemli şeylerden biri, asla yapılmamasıdır. Her zaman yapılacak daha çok şey, yazılacak daha iyi içerik veya yapılacak düzeltmeler vardır. OnPage SEO dediğimiz sayfa içeriklerinin arama motorunda optimize edilmesidir. Neyse ki, yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak bir WordPress SEO desteğimiz Kurumsal Web Site Tasarımı paketlerimizde mevcut.

  WEBP Resim Formatı

  Web sitelerinizi hızlandıran, resimlerinizi %90 oranında sıkıştıran ve kalite kaybı olmayan. Görüntü boyutunu küçülterek web sitesi performansını iyileştiririz.
  Büyümeye Hazır mısınız?

  Bizimle iletişime geçin

  ---

  Yalnızca sonuçları değil, aynı zamanda müşteri memnuniyetini de sağlayan bir dijital pazarlama için hazır mısınız?

  MAT profesyonel ve deneyimli ekibimizi seçin. Dijital pazarlama ile marka ürün ve hizmette bulunabilirliğinizi sağlarlar. Ziyaretçileri ile eticaret veya web sitenizi trafik, dönüşüm ve gelir açısından en üst düzeye çıkarabilirler.

  Deneyimli bir stratejist ile konuşmak için info@manhattanagency.com.tr adresinden online olarak bizimle iletişime geçin veya 0532 730 46 13 numaralı telefondan bizi arayın !

  Unutmayın, ister İstanbul ister başka bir yerde bir dijital pazarlama ihtiyacınız olsun , MAT Manhattan Agency Türkiye sizin yanınızda.

  MAT Manhattan Agency Türkiye ile Bir Kurumsal Web Sitesinden Daha Fazlasını Elde Edin!

  Manhattan Agency Türkiye ile sadece Kurumsal web sitesi almazsınız. Aşağıdaki hizmetler de web sitenizin kalkınması için tarafımızdan ücretsiz verilir.

  Google Search Console Kurulumu

  Google Search Console, Google tarafından sunulan Google web sitenizi tanıtmaya sayfalarının indekslenmesini sağlanmasına, sayfaların çıkartılmasına sitenizde herhangi bir içerik değişiminde Google a bildirilmesinde sitenizin performansının izlenmesini sağlayan Google Arama sonuçlarında sitenizin nasıl yer aldığını izlemenize, Google indeksine sayfa sekleme çıkarmaya, yönetmenize ve sorunları gidermenize yardımcı olan vazgeçilmez bir hizmettir.

  Google Tag Manager Kurulumu

  Google Tag Manager Kurulumu ve ile ziyaretçi hareketlerini izleyip seçiminize bağlı olan kullanıcı davranışlarının gerçekleşip gerçekleşmediğini tespit etmenizi sağlayan bir kod grubudur. Dönüşüm izleme, site analizi, yeniden pazarlama gibi izleme amaçları için kullanılabilen oldukça esnek bir araçtır.

  Google Analytics

  Google Analytics kurumsal web sitenizin geniş anlamda ziyaretçi trafik ölçümünü yapabilmemize ve bu ziyaretçi trafiklerini belli zamanlar ile karşılaştırmamıza yarayan bir hizmettir. Elimizde herhangi bir veri olmadan, SEO, Google Reklamlar ve Sosyal Medya Reklamları stratejilerinizi sağlıklı bir şekilde oluşturamayız.

  Google My Business (Benim İşletmem) Kurulumu

  Google Benim İşletmem Hesabınızla bir yerel işletme listelemesinden fazlasına sahip olursunuz. Ücretsiz oluşturacağınız İşletme Profilinizle Google Arama ve Haritalar'da sizi arayan müşterilerle kolayca etkileşime geçebilirsiniz.

  Google reCAPTCHA

  MAT Manhattan Agency Türkiye reCAPTCHA ile Kurumsal Web Sitenizi spam ve kötüye kullanımdan korunmasını sağlar. İnsanları ve botları birbirinden ayırmak için gelişmiş risk analizi teknikleri kullanır.

  Google Harita Optimizasyonu

  Google Harita Optimizasyonu ile kullanıcı bulunduğu konumun yakınlarında işletmenizi veya yer aradığında, Google'da Haritalar ve Arama gibi yerlerde yerel sonuçları bulur.

  Facebook Pixel Kayıt

  Facebook pixel, Facebook reklam etkinliğinin optimizasyonunu sağlayan bir web analizi komut dosyası ve aracıdır. Ziyaretçilerinizin/Müşterilerinizin Kurumsal Web Sitenizde hangi işlemleri yaptığını daha iyi anlamanıza yardımcı olur.

  Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter, Flickr, Youtube Hesap Açılımı

  Web siteniz kendisine bağlı olarak açılan sosyal medya hesapları ile etkileşimli çalışır.

  Youtube Kanalı Kurulumu

  Google' dan sonra dünyanın 2. arama motoru YouTube; seyahat, film, eğitici videolar gibi aradığımız birçok içeriği bulma imkanı sağlıyor. Sadece video izleme platformu olmanın ötesinde artık bir dijital içerik paylaşma platformu olması ile de ilgi topluyor. Web sitenize ekleyeceğiniz videoları Web siteniz yerine Youtube kanalınıza ekleyip Kurumsal Web Sitenize bağlıyoruz. Böylece her iki tarafta etkileşim sağlıyor ve videolar hızlı açılıyor.

  Yandex Haritalar Kayıt

  Yandex Haritalar tam adresi bilmediğinizde bile ziyaretçilerin işletmenizi bulmanıza yardımcı olur ve oraya toplu taşıma, araç veya yürüyüş rotası oluşturur.

  Yandex Metrica Kurulumu

  Performans analizi ile Sitenizin başarısını iş performansı<br /> göstergelerine göre değerlendirin. Davranış Analizi ile oturum kaydı, ısı haritaları ve<br /> form analizi hakkında bilgi edinin. Veri trafiği ile ziyaretçilerinizle ilgili verileri<br /> daha verimli şekilde değerlendirin.

  Microsoft Bing Kurulumu

  Microsoft Bing arama motoruna işletmenizi kayıt ettirerek zamandan ve paradan tasarruf eder, İşinizi büyütürsünüz.

  Microsoft Bing Web Master Tools

  Reklam envanteri, veri ve hedefleme yeteneklerine daha geniş bir odaklanmayı yansıtıyor.

  Microsoft Bing Ads

  Marka güvenli deneyimlerde yerel reklamcılık yoluyla Microsoft Arama Ağı'nda aylık 700 milyon benzersiz arama yapan kişiye ve 250 milyon benzersiz kullanıcıya ulaşın. 1 İnsanların işlerinde ve yaşamlarında işleri halletmek için her gün kullandıkları platformlara ve sitelere bağlanın.

  Bing Places for Business

  Bing Places for Business, işletmelerin listelerini Bing'e eklemelerini sağlar. Bing Places for Business, yerel, küçük ve zincir işletmelere şu yollarla yardımcı olabilir: İşletme girişini yerel arama sonuçlarında göstererek, çevrimiçi müşteriler için daha görünür hale getirir.

  Google İş Ortağı ile Çalışın

  Paranızdan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, bir Google İş Ortağı ile çalışmak en iyisidir. Bir Google İş Ortağı, bütçenizin her dolarını aşan daha iyi bir kampanya sunabilir.<br /> Bu sayfada tartışacağımız bir Google İş Ortağı kullanmanın sayısız faydası vardır. Bir Google İş Ortağı ile Google Reklam kampanyanızı başlatmaya hazırsanız, bir strateji uzmanıyla konuşmak için bugün bizi 0532-730-4613 numaralı telefondan arayın.
  Hızlı Teklif Al

  Web Sitenizi Taşıma Desteği

  Kurumsal takım uzmanları ile web sitenizi MAT' a taşıyalım

  Facebook İş Ortağı ile Çalışın

  Harcama düzeyi, harcamanın doğrudan yanıt kampanyalarına tahsis edilmesi ve otomatik yerleşimler, çeşitli kanallardan yararlanma ve en iyi uygulamaların benimsenmesi gibi gelişmiş pazarlama taktiklerinin kullanımı dahil olmak üzere çeşitli kriterler için Facebook İş Ortağı ile Çalışın.
  Hızlı Teklif Al

  Web Sitenizi Taşıma Desteği

  Kurumsal takım uzmanları ile web sitenizi MAT' a taşıyalım

  Arama motoru optimizasyonu SEO

  AI SEO Artificial Intelligence SEO Yapay Zeka SEO
  Arama motoru optimizasyonu (SEO), arama sonuçlarındaki sıralamanızı iyileştirmek ve daha fazla organik (ücretsiz) trafik elde etmek amacıyla web sitenizi optimize etme sürecidir. AI SEO Artificial Intelligence SEO ile Google Aramalarındaki Organik sıralamalarda bulunabilirliği artırın!
  Hızlı Teklif Al

  Kurumsal Web Site%100 Organik İçeriğiniz Kraldır

  Evet içerik Kraldır. (Content is King) Google SEO' ya, Google Reklamlar' a ve Sosyal Medya Reklamlar' a Alakalı ve Uyumlu olması gerekir. Kurumsal Web sitenizin, kullanılabilirliğini ve dönüşümünü nasıl optimize edeceğimize şahit olun!

  Google SEO Uyumlu İçerik

  SEO hakkında hatırlamanız gereken en önemli şeylerden biri, asla yapılmamasıdır. Her zaman yapılacak daha çok şey, yazılacak daha iyi içerik veya yapılacak düzeltmeler vardır. OnPage SEO dediğimiz sayfa içeriklerinin arama motorunda optimize edilmesidir. Neyse ki, yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak bir WordPress SEO desteğimiz Kurumsal Web Site Tasarımı paketlerimizde mevcut.

  Google Reklam Uyumlu İçerik

  Kurumsal Web Sitenizin içeriği reklam metninizin aramalarla ne kadar alakalı olduğu, kullanıcıların reklamınızı tıklama olasılığı ve açılış sayfanıza geldiklerinde karşılaştıkları deneyimin kalitesi gibi bir dizi faktöre bağlıdır. Bu faktörler MAT tarafından uygulanmaktadır.

  Sosyal Medya Reklam Uyumlu İçerik

  Kurumsal Web Sitenizin içeriği sosyal medya ile paylaşımlarınız ve reklamlarınız ile hedef kitleniz, kurulan linkler, içerik alaka düzeyi, anahtar kelimeleriniz ile alakalı olmalıdır.

  Başarınız için Kararlıyız

  Kurulum ve yazılım desteğinden profesyonel hizmetlere ve kullanıma hazır çözümlere kadar her konuda yanınızdayız. Hızlı, güvenli ve her zaman online olun. O halde kurumsal web sitenize hak ettiği hizmeti verelim. Sektör lideri yükleme süreleri, garantili %99,9 çalışma süresi ve uzman destek ile sitenizde istediğiniz ürünleri, hizmetleri kesintisiz sunabilirsiniz.
  Büyümeye Hazır mısınız?

  Ücretsiz Teklifinizi Hemen Alın:

  ---

  Dijital pazarlama uzmanlarımız, olası satışları, işlemleri ve nitelikli web sitesi trafiğini artırmak isteyen işletmeler için binlerce başarılı dijital pazarlama kampanyasını bir araya getirdi. Aynısını sizin için de yapacaklar. Ücretsiz bir strateji teklifi isteyin ve elit gelir elde etmek için bir oyun planı edinin.

  Planınızı Seçin!

  Başarılı Müşterilerimize Katılın

  ---

  Bize Ulaşın

  Herhangi bir sorunuz için herhangi bir yardıma veya hizmete ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

  Adres :

  Büyükdere Caddesi No:199, Levent 199, Levent İstanbul
  Haritadan Lokasyon için Tıklayın

  KURUMSAL WEB SİTE TASARIMI TALEBİNİZ İÇİN ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

   Web Sitesi Kullanım Şartlarını okumak için tıklayınız!

   ( İŞARETLEYİNİZ ) Web Sitesi Kullanım Şartlarını okudum

   Kurumsal Web Tasarım ve Hosting hakkında Sıkça Sorulan SorularKurumsal Web Tasarım ve Hosting hakkında Sıkça Sorulan Sorular

   ---

   MAT yalnızca web sitesi oluşturabileceğiniz bir platformdan çok daha fazlasını sunar. İnternet ortamında etkili ve akılda kalıcı bir marka varlığı oluşturabilmeniz için gerekli olan her şeyi de hizmetinize sunuyoruz. Zaten web siteniz var mı? Kurumsal Web sitenizi tasarımı ve geliştirmesi yanında kesintisiz sürekli online, hızlı ve güvenli hale getirecek hosting planları sunuyoruz. Profesyonel e-postamız profesyonel bir imaj oluşturmanıza yardımcı olurken online pazarlama araçlarımız girişimcilere SEO ile güçlendirilmiş bir web sitesiyle çevrimiçi ortama giriş yapma olanağı sunuyor. MAT, fikrinizi uzman ve kişiselleştirilmiş destekle birlikte çevrimiçi ortamda gerçeğe dönüştürebileceğiniz hepsi bir arada çözüm üreticisidir.

   İşletmeniz için bir web sitesine sahip olmanızın temel nedenlerinden biri, kuruluşunuzun güvenilirliğini artırmaktır . Bir web sitesi olmadan, insanlar bir işletme olarak meşruiyetinizi sorgulayabilir. Bir web sitesine sahip olmak, harika bir ilk izlenim bırakmak ve insanlara gerçek bir işletme olduğunuz konusunda rahatlık vermek için bir fırsattır.

   Marka

   Markanızı potansiyel müşterilerinize sergilemek, yapabileceğiniz en önemli şeylerden biridir. Kim olduğunuzu, neyi temsil ettiğinizi ve neyi temsil ettiğinizi açıkça belirleyerek müşterilerinizin sizden satın alma şansını artırırsınız.

   Bu aynı zamanda sizi rakiplerinizden ayırabilecek bir şeydir. Bir web sitesi olmadan bunu yapmak inanılmaz derecede zor olabilir çünkü insanlar işletmeniz hakkında kaliteli ve güvenilir bilgileri kolayca bulamazlar.

   Müşteri adayları

   Belki de işletmeniz için bir web sitesine sahip olmanın en ilgi çekici nedenlerinden biri, potansiyel müşteri kazanma şansınızı artırabilmesidir.

   İnsanlar sizi internette bulduklarında, ürün veya hizmetinizle ilgilenip daha fazlasını öğrenmek istediklerinde, web sitenizdeki bilgiler sayesinde sizinle nasıl iletişim kuracaklarını bilecek ve bu da size satışlarınızı artırma fırsatı verecektir. Web sitelerinin bir maliyeti olsa da, doğru kullanıldığında olumlu bir yatırım getirisi vardır.

   Organik Trafik 

   Çevrimiçi olduğunuzda ve SEO için optimize edilmiş bir web siteniz olduğunda, Google arama sonuçlarında görünme şansınız olur. Bu, insanlar bir ürün veya hizmet ararken, web sitenizin sonuçlarda görünme şansı olduğu anlamına gelir. Bu size müşteri tabanınızı önemli ölçüde artırma fırsatı verir.

   Size Zaman Kazandırır + Müşteri Hizmetleri

   Birçok işletme, konum ve çalışma saatleri hakkında basit sorular soran potansiyel müşterilerden veya mevcut müşterilerden aranır. Bir çağrıyı kaçırırsanız, müşteri mutsuz kalır. Aramalar, çalışanlarınızın işinizin en önemli bölümlerine odaklanmasını da engelleyebilir. Bir web sitesi bu çağrıları azaltabilir ve dahili üretkenliği artırabilir. Aynı zamanda, müşterilerin aramaya gerek kalmadan yararlı bilgiler bulmasına yardımcı olur ve bu da sonuçta çok yönlü daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlar.

   Güncellemeler ve Duyurular

   Web siteniz 7/24 açık olduğu için müşterilerinize güncellemeler ve duyurular göndermek kolaydır. Onları yaptığınız her şey hakkında güncel tutmanın bir yolu. Onlarla özellikle alakalı bir şey olduğunda, onları satma şansınız artar.

   Dijital Pazarlama

   Potansiyel müşterilerinizi artırmak ve işinizi büyütmek için dijital pazarlamadan yararlanmayı planlıyorsanız, büyük olasılıkla bir web sitesine veya açılış sayfasına trafik çekmek isteyeceksiniz. Bunu etkili bir şekilde yapmak için, en nitelikli müşterileri hedefleyebilmeniz ve reklam harcamalarınızdan en iyi yatırım getirisini elde edebilmeniz için web sitenize giden geçmiş trafikten yararlanın. Bu, geriye dönük olarak ayarlanamayan bir şeydir, bu nedenle şu anda reklam yayınlamayı planlamıyor olsanız bile web sitenizi erken yayınlamak en iyisidir.

   MAT (Manhattan Agency Türkiye), sizin gibi işletmelere, yaratıcı fikirlere sahip girişimcilere internet ortamın kapılarını açan dünyanın en büyük ve güvenilir alan adı kayıt kuruluşları ile çalışır. Alan adı satın almak, alan adı arama ve alan adı oluşturucu araçlarımız ile oldukça kolay hedefe ulaşırız. Böylece işletmeniz için en uygun web sitesi adresini (com, com.tr, net, org vs.) hızlıca bulabiliriz.

   Çünkü bu, sizin ve müşterilerinizin çok seveceği bir web sitesi oluşturmanın hızlı ve basit bir yöntemidir. Hazır Web Sitesi’ni kurum kültürünüze, bakış açınıza, sektörünüze göre profesyonel olarak tasarlanmış ve kullanıma yalnızca fikrinizi ya da bulunduğunuz sektörü yazmanız yeterli. Ayrıca Google SEO ve Google Reklamları uyumlu içeriğe sahip olması sizi aramalarda bulmaları için çok önemli. Sonra bakış açınıza ve kurumunuza uygun bir şekilde geliştirmeye başlayacağız.

   MAT, Partnerleri ile birlilte sektördeki neredeyse 9 yılı aşkın tecrübesi ile kurumsal web tasarımlarına, geliştiricilerine, blog yazarlarına ve internet işletmelerine internet ortamındaki varlıklarını oluşturmaya ve ellerinde tutmaya yardım edebilecek deneyime, teknolojiye ve hosting uzmanlarına sahiptir. Hosting partnerlerimizin sağladığı ve bizim de yönettiğimiz güvenilir Reseller web hosting platformumuz cPanel ile birlikte, %99,9 çalışma süresi garantisi verir.

   Kurumsal Web sitenizdeki sayfalarınızın hızlı olması, sayfalarınıza yapılan olası saldırıların ve içerik kayıplarının önüne geçecek güvenlik yazılımlarına sahip olması, dünyanın her yerinden erişilebilir olabilmek için web sunucularının en kaliteli veri merkezleri üzerinden hizmet veriyor olması, web sayfalarınızda olabilecek veri kayıplarına karşı periyodik olarak verilerinizin yedeklenmesi hosting hizmetinin kalitesini de belirleyen temel özellikler olmalıdır.

   MAT güvenilir ve uygun WordPress hosting planları, Web site içinde kullanılan kodları ile GOOGLE SEO dostu ve eklentilerin iyi çalışmasını sağlayan Hosting hizmeti ve kullanabileceğiniz en yeni özelliklere sahip olabilmeniz için en güncel sürümü sunar. Web sitesi içeriğinizi tek bir yerden yönetebilir ve başarılı olma yolunda size sınırsız seçenek sunan yüzlerce tema ve eklenti arasından seçim sunabiliriz.

   Bunu yapmanız için birden fazla sebep var. MAT destek ekibimiz, insanların çevrimiçi varlıklarını MAT hizmetlerine taşıma sebeplerinde hep üst sırada yer alır. Elbette, çoğu alan adı transferinde ücretsiz olarak sunduğumuz 1 yıllık uzatma ve uygun fiyatlarımız da tercih edilmemizin ve PAKETLERİMİZİN nedenlerindendir. Ayrıca bir veya birden fazla ürüne sahipseniz alan adınızı, web sitenizi veya hosting planınızı transfer etmeniz, çevrimiçi varlığınızı tek bir sağlayıcıda birleştirip daha kolay yönetilebilir hale getirmenizi sağlar.

   Projeniz ve Kurumsal Web Tasarım Hakkında Sıkça Sorulan SorularProjeniz ve Kurumsal Web Tasarım Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

   ---

   Kesinlikle,

   <a href=”tel:+905327304613″>Arama Yap (0532 730 4613)</a> numaradan bizi arayın veya

   Aynı numaradan <a href=”https://wa.me/905327304613″>Whatsapp dan bize yazın.

   <a href=”emailto:info@manhattanagency.com.tr”>Email Gönder info@manhattanagency.com.tr</a>

   yada buradan hızlı teklif al formunu doldurun! 🙂

   İlk ve en önemlisi, siz ve işiniz hakkında mümkün olduğunca çok şey bilmemiz gerekecek, bu şekilde sizi gerçekten temsil eden bir kurumsal web sitesi yapabiliriz. Bunun dışında varsa FTP, Hosting ve mevcut WordPress web sitenize erişmemiz gerekecek. Bunlar yoksa bizim reseller bayi hosting ve kurumsal bir profesyonel tema üzerinden gideriz.

   Kesinlikle, bu yüzden buradayız. Tüm paketlerde avantajlar sunuyoruz, bu yüzden siz tamamen memnun kalana kadar çalışmaya hazırız.

   Evet, elbette daha iyi olur. Ama şu anda sizde yoksa sorun değil. İşiniz ile alakalı ve anahtar kelime odaklı (SEO, Google Reklamlar, Sosyal Medya Reklamları) içerikler kullanabiliriz.

   Elinizde görseller varsa, ancak siteniz için uygun görseller de arayabiliriz.

   Telefon, Hızlı Teklif al fomumuzu doldurma, Email gönderme veya whatsapp iletişime geçebilirsiniz.

   05327304613905327304613 numaralı telefonumuzu arayabilir SMS gönderebilir WhatsApp dan yazabilirsiniz.

   Burayı tıklayarak teklif almak için talepte bulunabilirsiniz.

   Kesinlikle! Sadece BİZE ulaşın tartışalım.

   Feel free to get in touch with any enquiries or questions and one of our members will get back to you as soon as possible !

   Back to top