Performance Marketing

Performance Marketing

Performance Marketing

Performance Marketing, izlenebilir ve ölçülebilir. Reklam verenler, edinme maliyetinden (bir işletmeye müşteri sağlamak için gerekli maliyettir.) artışa (örneğin, yeni müşterileri veya ortalama sipariş değeri vs. gibi) kadar her şeyi ölçebilir.

Performance Marketing, Reklam verenler için benzersiz bir değer teklifi oluşturmanın yanı sıra, bağlı kuruluşlar içerik oluşturma, mobil uygulamalar, sosyal medya ve niş pazarlamanın en üst noktasındadır./p>

Görüntülü reklamcılık veya farkındalık pazarlaması gibi diğer pazarlama türleriyle, KPI' larınız (Anahtar Performans Göstergeleri) gösterimler veya tıklamalar gibi şeyler olabilir, ancak performans pazarlamacıları şu işlemlere odaklanır: potansiyel müşteriler, kayıtlar, dönüşümler ve satışlar.

Bir görüntülü reklam gibi önden ödeme yapmak yerine, performans pazarlamasında istenen işlem başına ödeme yaparsınız. Bir kampanya başarılı olmazsa, o zaman size fazla maliyet olmaz. Bu nedenle, performans pazarlamacıları her zaman optimize eder, tamir eder ve yeni şeyler dener.

Performance Marketing Nedir

Hızla büyüyen internet reklam pazarının lokomotiflerinden olan performansa dayalı internet reklamcılığı Performance Marketing şirketlerin satış veya kampanya yapmak için Google Adwords, Bing Reklam, Yandex Direct, Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Programatik gibi reklam araçlarını kullanarak dijital pazarlama yapması Performance Marketing Nedir sorusuna cevap niteliğindedir.

Ücretlerin peşin ödendiği ve reklamların başarısına bağlı olmadığı diğer geleneksel reklamcılık biçimlerinin aksine, performans pazarlaması ile reklam verenler yalnızca başarılı işlemler için ödeme yapmış olurlar. Performans pazarlaması, reklamın geleneksel değer önerisini başarılı bir şekilde tersine çevirdi ve aynı zamanda YG'nin gerçek zamanlı ölçümüne izin verdi. Manhattan Agency Türkiye Google Adwords Reklam maliyetleri azaltır görünürlükleri arttırır hedef kitleye satış odaklı kampanyalar yapar.

parallax background

Bize Katkıda Bulunanlar

Manhattan Agency Türkiye Dijital Ajans, iş dünyasındaki otoriter markalardan bazıları ile aynı zamanda birçok heyecan verici dijital pazarlama teknolojilerini
yakından takip etmekte, bilgi almakta, AR-GE ile de geliştirmektedir.

Global Rekabet Ortamında
Sektörünüzdeki Rakipleriniz İle
Web Sitenizi GOOGLE Arama Motorunda
İlk sayfa hedefi ile Marka, Ürün
ve Hizmetlerinizin Bulunabilirliğini Sağlarız.


home_jet_counter_2
27

Sektör / Pazar

home_jet_counter_1
132

Müşteri

75K

Dijital Pazarlama

Google Adwords İş Ortağı

Dijital reklamlarınızı yönetme konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Dijital reklamcılık alanında faaliyet gösteren ve Google tarafından eğitilip sertifika verilmiş profesyoneller, pazarlamacı ve uzmanlardan kurulu Manhattan Agency Türkiye Dijital Ajans ile çalışın!

parallax background

Performans pazarlaması, şirketlerin ürünlerini tanıtıp satma şeklini tamamen değiştirdi. Ayrıca, pazarlama kampanyalarının başarısını ölçme şeklimizi de etkiledi. Geçmişte bunları yapmak deyim yerinde ise neredeyse imkansızdı. Bugün, performans pazarlama kampanyaları size ölçüm yapma olanağı sunuyor. Ölçemezseniz yönetemezsiniz.


Dijital Pazarlama Ajansı tecrübesi ile Yeniden Pazarlama kampanyalarında ilgili kitleleri doğru müşteri segmentasyonu ile hedefleyerek, bu kitlelere doğru zaman aralığında, doğru mesajı ileterek gelirlerinizi arttırmayı hedefliyoruz.

Performans Pazarlama,
Pazar Araştırması, Rakip Analizi
ile Stratejinizi hayata geçiriyoruz

Her şey ölçülmeli, optimize edilmeli ve fırsatları arttırılmalıdır.

0532 730 46 13

[recaptcha]