Arama Motoru Optimizasyonu SEO

parallax background

Uygun optimizasyon sadece daha iyi sıralamalar anlamına gelmez,
daha iyi bir kullanıcı deneyimi anlamına gelir. 
SEO markanız için artan güvenilirliğe yol açar


İŞİNİZİ BÜYÜTMENiZE NASIL YARDIMCI OLABİLECEĞİMİZİ GÖRÜN

0532 730 46 13

SEO, ücretli reklamlardan daha ekonomiktir.

Arama motorlarında üst sıralarda yer aldığınızda, arama motorlarından gelen tıklamalar için ödeme yapmanız gerekmez. Google Adwords reklam kampanyalarınızı maliyetlerini SEO nedeni ile aşağıya çekerken #1 SEO sıralamasının daha fazla sonuç almasına sağlarız.

[recaptcha]

Arama Motoru Optimizasyonu
SEO

Arama Motoru Optimizasyonu SEO Search Engine Optimization olarak bilinen ve web sitenizin Google gibi arama motoru sonuçlarında en yüksek sıralamada yer alması için yapılan çalışmalardır. İnsanlar web sitenizi Google gibi arama motorlarında arama yaparak bulur. Gelişmiş Arama Motoru Optimizasyonu SEO sayesinde web sitenizi bulmaları kolaylaşır. Web sitenizin SEO' sunu geliştirmeniz için tüm araçları Manhattan Agency Türkiye size sunar. Manhattan Agency SEO ile Google'da daha yüksek sıralamada yer alabilirsiniz.

SEO

SEO dijital pazarda rekabetçi olmak için gereken zaman ve beceriler kapsamlı bir analiz ve strateji gerektirir.

Web sitenizin veya E-Ticaret sitenizinRakipleriniz ile rekabetçi gözden geçirme, derin ve stratejik anahtar kelime araştırması da dahil olmak üzere Arama Motoru Optimizasyonu SEO ile gerçekleştirilir. Bu uygulama, etkinlik ve başarı için açık bir taslak ile uyumlu bir proje planı oluşturmamızı sağlar.

Kullanıcı optimizasyonu ve teknik optimizasyon da dahil olmak üzere, yerinde optimizasyon, SEO çabalarını en üst düzeye çıkarmaya ve web sitenizi arama motoru sıralamalarını iyileştirmeye yardımcı olacaktır.

Maecenas pretium, ipsum pharetra sit amet, massa. Integer eros diam bibendum ipsum orci, viverra sodales. Vivamus orci luctus a, pellentesque purus

Ecto lorem scelerisque vel, pellentesque tincidunt, orci nec massa. Integer non urna a diam.

SEO ile Web Ziyaretçi Trafik Sonuçları Artacaktır

SEO Web Ziyaretçi Trafik Sonuçları ile sonuç odaklı olduğumuzu söylediğimizde ciddiyiz.

Arama motoru optimizasyonu hizmetlerimiz sayesinde müşteriler için elde edilen sonuçların bazı güncel örnekleri aşağıda verilmiştir. Aşağıdaki tüm grafikler markalı anahtar kelimeleri filtreleyerek (yalnızca müşterinin şirket adını veya varyasyonlarını içeren arama terimleri) yalnızca organik trafiği gösteren Google Analytics ve Yandex Metrica’ dan alınmıştır.

Trafik kalitesi.

Trafik kalitesi. Dünyadaki tüm ziyaretçileri cezbedebilirsiniz, ancak Google, sitenize gelirlerse, onlara gerçekten elma satan bir çiftçiyseniz, Apple bilgisayarları için bir kaynak olduğunuzu söylerse bu, kaliteli bir trafik değildir. Bunun yerine, sunduğunuz ürünlerle gerçekten ilgilenen ziyaretçileri çekmek istersiniz.

Trafik miktarı

Trafik miktarı. Bu arama motoru sonuç sayfalarından (sERP' ler) doğru kullanıcıları tıkladıktan sonra, daha fazla ziyaretçi trafiği iyi olur.

%100 Organik sonuçlar

Organik sonuçlar.Reklamlar birçok sERP' in önemli bir bölümünü oluşturuyor. Organik trafik, Google Reklam gibi değildir. Tıklama başına maliyet ödemek zorunda olmadığınız herhangi bir ziyaretçi trafiğidir. Reklam gibi değildir, reklamı kestiğinizde kaybolmaz etkisi uzun süre kalıcıdır. Fakat devamlılık gerektirir.

Organik arama trafiği, özellikle sERP' lerden gelen herhangi bir ücretsiz trafiktir.

En iyi anahtar kelimeler üzerine odaklanıyoruz.

SEO' da başarının anahtarı anahtar kelimelerdedir. Manhattan Agency SEO uzmanı, SEO hedeflerinize en uygun olanı seçmek için çok çeşitli anahtar kelimeleri titizlikle analiz ederek zaman harcar. Hem anahtar kelimelerinizin arama hacmini hem de kitlenizle alaka düzeyini dengeleyerek arama performansını geliştiririz.

%100 doğal Yüksek Kaliteli Backlink

%100 Doğal backlink büyümesini teşvik eden beyaz şapka White hat bağlantı kurma stratejileri geliştiriyoruz.

Yüksek Kaliteli Bağlantı Arama sonuçlarında binlerce backlink sizi etkileyebileceği günler geride kaldı. Google ve Microsoft gibi şirketler artık nicelikten fazla kaliteyi aramaktadır ve hatta daha az yıldız bağlantı kurma uygulamalarıyla uğraşan web sitelerine karşı harekete geçmektedir. Manhattan Agency Türkiye SEO Ajansı olarak müşterilerimize saygın kaynaklardan backlink bağlantı sağlayan yüksek kaliteli backlink kurma projeleri üzerinde çalışıyoruz. Çevrimiçi online yayıncılar ve kaynaklar ile olumlu ilişkiler kurarak etik kaynaklara yol açan beyaz şapka bağlantı kurma hizmetiyiz.

SEO Raporlama

Google Analytics verileri tek başına tüm bilgileri sağlamaz, Web yöneticisi araçlarının verileriyle birleştirilmelidir. Manhattan Agency SEO Ajansı, her iki araçtan bir dizi SEO metriğini kontrol ederek raporda sizinle paylaşılmasını ve gerçek zamanlı bilgileri real-time raporlamanızı sağlar. Bazı önemli metrikler aşağıdakileri içerir.

Organik Oturumlar

En Açılış sayfaları

Trafik Kaynakları

Ortalama pozisyon

Çıkma Oranı

Kullanıcılar

Manhattan Agency Türkiye Dijital Ajans, 2012 yılından beri, tam kapsamlı ve çözüm odaklı hizmetlerimiz ile markanızı yada işletmenizi büyütmek ve rekabetler ile dolu olan iş dünyasında internet üzerinde herkesten bir adım önde olmanızı, kendinizi ve işinizi profesyonel bir şekilde tanıtmanızı sağlamak için varız. Manhattan Agency Türkiye olarak sadece müşterilerimiz için SEO veya diğer reklam pazarlamaları değil sizin başarıları ve başarımız için bir nevi stratejik ortak oluyoruz.

Son teknoloji ürünleri kullanarak, performansı ve kalitesi en üst düzeye ulaşan web siteleri sunuyor ve yolumuz boyunca geliştirmeye devam ediyoruz. Manhattan Agency Türkiye, Web sitesi içi (OnPage SEO) ve Web sitesi dışı (OffPage SEO) arama motoru optimizasyonu çalışmalarımız yanında Google Adwords Reklam, Sosyal Medya Reklam çalışmaları ile bulunabilirliğinizi arttırırken de markanızın ön planda olmasını ve responsive teknolojisi ile bir bütün olarak içinde barındıran ve aynı zamanda tüm mobil masaüstü cihazlarda görüntü deformasyonuna yol açmayan %100 duyarlı web sitelerine kavuşmanızı sağlıyoruz.

kurumsal-seo

KURUMSAL SEO

#

İnceleyin

lokal-yerel-bolgesel-seo

LOKAL SEO

#

İnceleyin

eticaretseo

E-TİCARET SEO

#

İnceleyin

uluslararasi-seo

ULUSLARARASI SEO

#

İnceleyin

parallax background

Bize Katkıda Bulunanlar

Manhattan Agency Türkiye Dijital Ajans, iş dünyasındaki otoriter markalardan bazıları ile aynı zamanda birçok heyecan verici dijital pazarlama teknolojilerini
yakından takip etmekte, bilgi almakta, AR-GE ile de geliştirmektedir.

Global Rekabet Ortamında
Sektörünüzdeki Rakipleriniz İle
Web Sitenizi GOOGLE Arama Motorunda
İlk sayfa hedefi ile Marka, Ürün
ve Hizmetlerinizin Bulunabilirliğini Sağlarız.


home_jet_counter_2
27

Sektör / Pazar

home_jet_counter_1
132

Müşteri

75K

Dijital Pazarlama

Google Adwords İş Ortağı

Dijital reklamlarınızı yönetme konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Dijital reklamcılık alanında faaliyet gösteren ve Google tarafından eğitilip sertifika verilmiş profesyoneller, pazarlamacı ve uzmanlardan kurulu Manhattan Agency Türkiye Dijital Ajans ile çalışın!