Kurumsal Web Site Tasarımı

MAT Manhattan Agency Türkiye ile Ücretli ve Ücretsiz En İyi SEO Araçları 2021 yılı içinde İnternet Pazarlamasının Olması Gerekenler

En iyi 5 ücretli SEO aracı

En iyi 5 ücretli SEO aracı fiyatına değer ve ücretli özelliklerin tamamını incelemek, SEO’nuzun çok yönlü bir görünümünü sağlayabilir.

1. Ahrefs

Uzun zamandır favori olan Ahrefs , SEO için yaygın olarak kullanılmaktadır ve 2020’de bile deneyimli pazarlamacıların araç setlerinde görünmeye devam etmektedir.

Ahrefs, sıralama izleme, web izleme, içerik ve anahtar kelime araştırması, rekabet analizi ve geri bağlantı araştırması dahil olmak üzere bir araç koleksiyonuna sahiptir .

En az 16 trilyon bilinen bağlantı ve devam eden tarama ile dizinleri geniştir. En iyi ücretli özelliği, geri bağlantıları analiz eden ve derinlemesine araştırma toplayan Site Gezgini’dir.

Bonus: Kaynakları arasında, iyi bilinen arama motoru ölçümlerini raporlayan ücretsiz bir SEO araç çubuğu sunarlar.

2. Moz Pro

Moz Pro ayrıca, birden fazla yeteneği hepsi bir arada bir pakette bir araya getirdiği için bir SEO aracı olarak çok fazla tanınırlık kazanır.

Özellikle büyük ölçekli işletmeler için Moz Pro, kârlılığınıza yardımcı olacak çok sayıda bileşen sağlar. Taramadan anahtar kelime araştırmasına kadar, SEO’nun farklı aşamalarını vurgular ve kampanyanızdaki gelişmeleri izleme konusunda yeteneklidir.

Hem yerel hem de ulusal cephelerde Moz Pro, görünürlük konusunda olağanüstü bir görünüm sunar. Raporları, özgün öneriler, bağlantı fırsatları ve içerik kalitesi hususlarını uygulamanıza yardımcı olur.

3. Majestic

Majestic‘in arkasında , web sitenizin İnternet’teki yerini kavramak için mükemmel olan gelişmiş bir bağlantı zeka haritası bulunur.

Majestic, sayfanızı daha geniş bir şemaya göre yönlendiren bir site gezgini, geri bağlantı geçmişi denetleyicisi ve arama gezginine sahiptir.

Özellikle link inşasında, doğru ayarlamaları yapabilmeniz için web sitenizin büyük resmini aktarabilir. Geri bağlantıları toplu olarak kontrol eder ve Majestic, endüstri yetkililerine olan yakınlığınızı göstermek için “topik bir güven akışı” bile sunar. Ayrıca, botları, sizi uygun bir rakip haline getirebilecek rakipler dahil olmak üzere etki alanlarını inceler ve stratejinizi şekillendirmek için kesin veriler sağlar.

Ayrıca, pazarlama bütçenizi koruyabilmeniz için daha uygun fiyatlı, Ücretli bir SEO Aracı’dır.

4. SEMrush

SEMrush , arama motorlarının gözünde çevrimiçi varlığınızı artırabilecek bir pazarlama yazılımıdır. Organik trafiğinizin arttığını görmek istiyorsanız, bu kaynak erişiminizi yayar ve SEO uygulamalarınızı gerçeklere dayalı bilgilerle yeniler.

Etki alanlarını ve ilgili anahtar kelime sıralamalarını karşılaştırma konusunda yetkindir, bu da rakiplerinizin yüksek dereceli anahtar kelimelerine dalmanıza izin verebilir.

SEMrush‘ın çözümleri, arama motorlarındaki konumunuzu takip edebilmeniz için birçok teknik analitiği öne çıkarır. Yazılımları, SEO stratejinizi keskinleştirmek için 50’den fazla araç içerir ve içerik, bloglar ve ürün sayfaları aracılığıyla anahtar kelimeleri kullanma konusunda rehberlik sunar.

5. Raven Tools

Raven Tools önde gelen bir site denetçisidir ve benzer birkaç ürüne kıyasla izleme ve raporlama yeteneklerini geliştirmiştir.

Raven Tools, web sitenizin SEO’sunu okunabilir bir biçimde puanlar. Nereye bakacağınızı öğrendikten sonra stratejinizdeki boşlukları başarıya dönüştürebilirsiniz.

Hareketlilik sorunlarınız varsa veya sayfa dışı SEO‘nuz hakkında karanlıktaysanız, Raven Tools inanılmaz bir zaman tasarrufu sağlar. 17 metriği, web sitesi uygulamalarınıza göz atar ve Google ve ilgili motorlar için sayfalarınızı, kodunuzu, tasarımınızı ve düzeninizi güçlendirmenize olanak tanır.

Bize Ulaşın

Herhangi bir sorunuz için herhangi bir yardıma veya hizmete ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Adres :

Büyükdere Caddesi No:199, Levent 199, Levent İstanbul
Haritadan Lokasyon için Tıklayın

SEO VE GOOGLE REKLAM BAŞARISI KURUMSAL WEB SİTE DEN GEÇER TALEBİNİZ İÇİN ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

    Web Sitesi Kullanım Şartlarını okumak için tıklayınız!

    ( İŞARETLEYİNİZ ) Web Sitesi Kullanım Şartlarını okudum

    Back to top