Sosyal SEO

Markanızın bulunmasına ve anlaşılmasına yardımcı olmak için sosyal medya etkileyicilerini kullanmaktan multi-medya içeriğini bütünsel bir stratejiye entegre etmeye kadar, sosyal medya varlığınızı bir sonraki seviyeye taşıyabiliriz.

Bir SEO dan daha fazlasını elde edin.

Sosyal SEO

Dijital pazarlama dünyasında, görünürlük kazanmanın ve birden çok kanaldan ilgili trafiği çekmenin yanında Sosyal SEO‘ nun ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Arama Motoru Optimizasyonu SEO’ dan Ücretli Sosyal’e ve Arama Reklamları ‘na (Paid Search) kadar bu kanalları en üst düzeyde performans gösterecek şekilde optimize ediyoruz. Peki ya kanal sinerjisi? İki kanalı bir araya getirdiğimizde ve birinden elde edilen kazanımlardan yararlanarak diğerini optimize ettiğimizde ne olur?

Bu yazıda, SEO‘ ya nasıl yaklaşılacağı konusunda daha iyi bilgiler elde etmek için ücretli sosyal medya kampanyalarından verileri nasıl tahmin edebileceğimize özellikle bakacağız .

Bunu doğru şekilde yapmak, görünürlüğü artırmaya, bağlantı oluşturmayı iyileştirmeye, sinyalleri sıralamaya, arama talebini artırmaya ve siteye daha fazla trafik çekmeye yardımcı olabilir. Bu, Sosyal SEO olarak bilinir .

Biz Kimiz?

Kökleri 2012’li yıllara dayanan çok yetenekli insanlardan oluşan bir ekip. Bireysel olarak iyi ve topluca harika!

Niçin Yapıyoruz?

Geliştirme tutkusu ve sevgisi. Her ayrıntıya takıntılıyız. Kullanıcı ara yüzünü kolaylaştırmaktan en son pazarlama verilerini sağlamaya kadar.

Ne Yapıyoruz?

Ajanslarının işlerini yürütmelerini ve müşterilerine rapor vermelerini kolaylaştırmak için kaliteli bir pazarlama uygulaması üretiyoruz

Değerlerimiz Nedir?

Hedeflerimizi yüksek tutuyoruz ve ulaştığımız insanlar üzerinde önemli bir etki bırakmak istiyoruz. Son teknoloji bir alandayız ve iyileştirme planlarımız var.

Bir web sitesinden fazlasını elde edin.

KURUMSAL WEB TASARIM

Dünya çapında 3 milyardan fazla aktif sosyal medya kullanıcısıyla sosyal medya pazarlaması, işletmelerin müşterileriyle bağlantı kurma, bilgi paylaşma ve kendilerini B2B veya B2C sektörlerinde önemli oyuncular olarak konumlandırma biçimlerini değiştiriyor. SocialSEO’ daki sosyal medya pazarlama uzmanlarımız, işletmenizin yalnızca bu dalgada sörf yapmayı öğrenmekle kalmayıp aynı zamanda ustalaşmasını sağlamak için buradalar.

Ekibimiz çevrimiçi topluluğunuzu oluşturacak ve izleyecek, markanızı tanıtacak ve Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, Tumblr veya Pinterest olsun, işinize en uygun platformlarda gerçek katılımı yönlendirecektir.

Büyümeye Hazır mısınız?

Bizimle iletişime geçin

---

Yalnızca sonuçları değil, aynı zamanda müşteri memnuniyetini de sağlayan bir dijital pazarlama için hazır mısınız?

MAT profesyonel ve deneyimli ekibimizi seçin. Dijital pazarlama ile marka ürün ve hizmette bulunabilirliğinizi sağlarlar. Ziyaretçileri ile eticaret veya web sitenizi trafik, dönüşüm ve gelir açısından en üst düzeye çıkarabilirler.

Deneyimli bir stratejist ile konuşmak için info@manhattanagency.com.tr adresinden online olarak bizimle iletişime geçin veya 0532 730 46 13 numaralı telefondan bizi arayın !

Unutmayın, ister İstanbul ister başka bir yerde bir dijital pazarlama ihtiyacınız olsun , MAT Manhattan Agency Türkiye sizin yanınızda.

MAT Manhattan Agency Türkiye ile Bir Kurumsal Web Sitesinden Daha Fazlasını Elde Edin!

Manhattan Agency Türkiye ile sadece Kurumsal web sitesi almazsınız. Aşağıdaki hizmetler de web sitenizin kalkınması için tarafımızdan ücretsiz verilir.

Görünürlüğü Artırın

Google'daki 1. sıra, 2. sıranın iki katı görünürlük ve trafik alır… ve 2. sıra, 3. sıranın iki katı olur. Hak ettiğiniz sıralamayı alın.

Müşteri Tabanınızı Büyütün

İşletmenize diğer Geleneksel veya Dijital Pazarlama Ajanslarından daha fazla trafik, müşteri ve satış çekmenize yardımcı oluyoruz.

Satışları Artırın

Tüm yeni müşteri adayları, sorgular ve trafikten işletmenizin büyümesini ve genişlemesini izleyin. Elinde cüzdan kullanan tüketicileri size yönlendiriyoruz!

Biz Gerçek Bir Ortağız

Başarılı değilseniz başarılı olamayız – 1 numaralı önceliğimiz siz ve işinizdir. Ekip üyelerimiz, işinizi büyütmeye ve başarılı kılmaya odaklanmıştır.

Aylık Raporlama

Yaptıklarımızı, elde ettiğimiz sonuçları ve bundan sonra ne üzerinde çalışmayı planladığımızı aylık olarak size rapor ediyoruz. Sizi yolun her adımında dahil edeceğiz.

Sosyal medya

MAT Manhattan Agency Türkiye, Sosyal Medya' dan etkileşimlerden sadece daha büyük, daha güçlü ve daha etkili hale gelecek.

Google İş Ortağı ile Çalışın

Paranızdan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, bir Google İş Ortağı ile çalışmak en iyisidir. Bir Google İş Ortağı, bütçenizin her dolarını aşan daha iyi bir kampanya sunabilir.<br /> Bu sayfada tartışacağımız bir Google İş Ortağı kullanmanın sayısız faydası vardır. Bir Google İş Ortağı ile Google Reklam kampanyanızı başlatmaya hazırsanız, bir strateji uzmanıyla konuşmak için bugün bizi 0532-730-4613 numaralı telefondan arayın.
Hızlı Teklif Al

Facebook İş Ortağı ile Çalışın

Harcama düzeyi, harcamanın doğrudan yanıt kampanyalarına tahsis edilmesi ve otomatik yerleşimler, çeşitli kanallardan yararlanma ve en iyi uygulamaların benimsenmesi gibi gelişmiş pazarlama taktiklerinin kullanımı dahil olmak üzere çeşitli kriterler için Facebook İş Ortağı ile Çalışın.
Hızlı Teklif Al

Sıkça Sorulan SorularSıkça Sorulan Sorular

---

Kesinlikle,

<a href=”tel:+905327304613″>Arama Yap (0532 730 4613)</a> numaradan bizi arayın veya

Aynı numaradan <a href=”https://wa.me/905327304613″>Whatsapp dan bize yazın.

<a href=”emailto:info@manhattanagency.com.tr”>Email Gönder info@manhattanagency.com.tr</a>

yada buradan hızlı teklif al formunu doldurun! 🙂

İlk ve en önemlisi, siz ve işiniz hakkında mümkün olduğunca çok şey bilmemiz gerekecek, bu şekilde sizi gerçekten temsil eden bir kurumsal web sitesi yapabiliriz. Bunun dışında varsa FTP, Hosting ve mevcut WordPress web sitenize erişmemiz gerekecek. Bunlar yoksa bizim reseller bayi hosting ve kurumsal bir profesyonel tema üzerinden gideriz.

Kesinlikle, bu yüzden buradayız. Tüm paketlerde avantajlar sunuyoruz, bu yüzden siz tamamen memnun kalana kadar çalışmaya hazırız.

Evet, elbette daha iyi olur. Ama şu anda sizde yoksa sorun değil. İşiniz ile alakalı ve anahtar kelime odaklı (SEO, Google Reklamlar, Sosyal Medya Reklamları) içerikler kullanabiliriz.

Elinizde görseller varsa, ancak siteniz için uygun görseller de arayabiliriz.

Telefon, Hızlı Teklif al fomumuzu doldurma, Email gönderme veya whatsapp iletişime geçebilirsiniz.

05327304613905327304613 numaralı telefonumuzu arayabilir SMS gönderebilir WhatsApp dan yazabilirsiniz.

Burayı tıklayarak teklif almak için talepte bulunabilirsiniz.

Kesinlikle! Sadece BİZE ulaşın tartışalım.

Feel free to get in touch with any enquiries or questions and one of our members will get back to you as soon as possible !

Kurumsal Web Site%100 Organik İçeriğiniz Kraldır

Evet içerik Kraldır. (Content is King) Google SEO' ya, Google Reklamlar' a ve Sosyal Medya Reklamlar' a Alakalı ve Uyumlu olması gerekir. Kurumsal Web sitenizin, kullanılabilirliğini ve dönüşümünü nasıl optimize edeceğimize şahit olun!

Google SEO Uyumlu İçerik

SEO hakkında hatırlamanız gereken en önemli şeylerden biri, asla yapılmamasıdır. Her zaman yapılacak daha çok şey, yazılacak daha iyi içerik veya yapılacak düzeltmeler vardır. OnPage SEO dediğimiz sayfa içeriklerinin arama motorunda optimize edilmesidir. Neyse ki, yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak bir WordPress SEO desteğimiz Kurumsal Web Site Tasarımı paketlerimizde mevcut.

Google Reklam Uyumlu İçerik

Kurumsal Web Sitenizin içeriği reklam metninizin aramalarla ne kadar alakalı olduğu, kullanıcıların reklamınızı tıklama olasılığı ve açılış sayfanıza geldiklerinde karşılaştıkları deneyimin kalitesi gibi bir dizi faktöre bağlıdır. Bu faktörler MAT tarafından uygulanmaktadır.

Sosyal Medya Reklam Uyumlu İçerik

Kurumsal Web Sitenizin içeriği sosyal medya ile paylaşımlarınız ve reklamlarınız ile hedef kitleniz, kurulan linkler, içerik alaka düzeyi, anahtar kelimeleriniz ile alakalı olmalıdır.

Başarınız için Kararlıyız

Kurulum ve yazılım desteğinden profesyonel hizmetlere ve kullanıma hazır çözümlere kadar her konuda yanınızdayız.
Büyümeye Hazır mısınız?

Ücretsiz Teklifinizi Hemen Alın:

---

Dijital pazarlama uzmanlarımız, olası satışları, işlemleri ve nitelikli web sitesi trafiğini artırmak isteyen işletmeler için binlerce başarılı dijital pazarlama kampanyasını bir araya getirdi. Aynısını sizin için de yapacaklar. Ücretsiz bir strateji teklifi isteyin ve elit gelir elde etmek için bir oyun planı edinin.

Planınızı Seçin!

Başarılı Müşterilerimize Katılın

---

Bize Ulaşın

Herhangi bir sorunuz için herhangi bir yardıma veya hizmete ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Adres :

Büyükdere Caddesi No:199, Levent 199, Levent İstanbul
Haritadan Lokasyon için Tıklayın

KURUMSAL WEB SİTE TASARIMI TALEBİNİZ İÇİN ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

  Web Sitesi Kullanım Şartlarını okumak için tıklayınız!

  ( İŞARETLEYİNİZ ) Web Sitesi Kullanım Şartlarını okudum

  Trusted By The Best Marketers

  Not Yet Sure? Let Us Help

  ---

  Facebook, Twitter, Digg ve diğer sosyal ağ platformlarının ne kadar popüler hale geldiğini zaten biliyoruz ve bunlar World Wide Web’de en çok ziyaret edilen siteler. Çoğu internet kullanıcılarının bu sitelerde önemli bir varlığı vardır ve eğer onların arasındaysanız, dünya çapında çok kısa bir zaman aralığında milyonlarca ve milyonlarca kişiye bağlanabileceğiniz için bu sitelerde reklam vererek uzun bir yol kat edebilirsiniz. Bu, yalnızca daha iyi trafik sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda yalnızca gerçekten ilgilenen kişiler reklamlarınızı tıklayacağından dönüşüm oranlarını da artıracaktır.

  Sosyal medya optimizasyonu veya SMO, doğal olarak arama motoru optimizasyonu veya SEO’ dan sonra gelen bir şeydir. SEO, web sitenizi arama motorları aracılığıyla pazarlamak için belirli tekniklerin kullanılmasını içerirken, Sosyal SEO, internette çok fazla trafik çeken sosyal medya platformları arasında marka imajınızı geliştirir.

  Sosyal SEO web sitenize kaliteli bağlantılar getirerek sıralamanızı iyileştirdiği için web sitenizin sıralamasında büyük bir olumlu etkiye sahiptir. Sosyal SEO’ nun getirdiği sıralamalar doğal ve organiktir ve bu nedenle arama motorları tarafından da sevilir.

  Tarafımızdan sunulan Sosyal SEO paketleri, Facebook, Twitter, Flickr, LinkedIn, Tumblr, Pinterst, Blog kurulumu ve daha fazlasını içerir ve bu nedenle, internetteki en büyük sosyal medya siteleri oldukları için bizimle en iyisini alacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca özelleştirilmiş hizmetler de sunuyoruz.

  Feel free to get in touch with any enquiries or questions and one of our members will get back to you as soon as possible !

  Büyümeye Hazır mısınız?

  Sizi başarıya giden yola çıkaralım

  ---

  Yeni bir kampanya başlatmaya hazır mısınız?
  Sadece çarpıcı sonuçlar sunuyoruz

   Back to top