Web Tasarımı

Web Sitesi Tasarım Hizmetleri: Google Reklam, SEO ve Mobil İçin Optimize Edilmiş Özel Bir Site Alın
01

Arama motoru optimizasyonu

Web sitenizin arama motoru optimizasyonu (SEO) için en iyi uygulamaları takip etmesini sağlayarak web sitesi tasarımınızın veya yeniden tasarım planınızın sonuçlarını en üst düzeye çıkarır ve dijital pazarlama stratejinizi geliştiririz.
02

internet sitesi kurmak

Kurumsal işletme, marka veya hizmet sağlayıcı olun, tasarımcılarımız şirketinizin ulaşmak, bilgilendirmek ve hedef kitlenizi dönüştürmek için ihtiyaç duyduğu internet sitesi kurmak MAT ile gerçekleşebilir.
03

Profesyonel WordPress Temaları

Yeni web sitenizi bir patlama ile başlatmak için binlerce WordPress teması. Dünyanın en popüler içerik yönetim sistemi için themeforest.net platformundan güzel şablonlar.
04

SEO & Google Ads uyumlu içerik

Maksimum etki için, web tasarım hizmetlerimiz ile Google SEO ve Google Reklam uyumlu web sitesi metin (içerik) yazıyoruz. Deneyimli ve uzman ekibe sahibiz. Teknik ve teknik olmayan sektörlerdeki uzmanlıkları ile web sitesi ziyaretçilerini çeken ve dönüştüren ilgi çekici metinler oluşturabiliriz.
05

Duyarlı (Responsive) tasarım

Web sitesi tasarım hizmetlerimiz, duyarlı tasarım seçeneği de sunar. Ancak, Web'de gezinmek için tabletlerini veya akıllı telefonlarını kullanan alışveriş yapanlardan oluşabilen mobil kullanıcıları desteklediği için duyarlı tasarımı öneriyoruz.
06

E-ticaret işlevi

Wordpress Eticaret imkanı sağlayan WooCommerce iyzico ödeme sistemi desteği ile sunuyoruz. Temel, gelişmiş ve kurumsal olmak üzere üç katman sunuyoruz. İşletmenize en iyi sonuçları hangi seviyenin sağladığından emin değilseniz, deneyimli stratejistlerimizle sohbet edebilirsiniz.

İşletmeniz için performans odaklı bir web sitesi edinin

Trusted By The Best Brands

Don't Just Take Our Word For It

---

Yalnızca sonuçları değil, aynı zamanda müşteri memnuniyetini de sağlayan bir web sitesi oluşturmaya hazır mısınız?

MAT ve deneyimli tasarımcı ekibimizi seçin. Web sitenizi trafik, dönüşüm ve gelir açısından en üst düzeye çıkarabilirler.

Deneyimli bir stratejist ile konuşmak için çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin veya +905327304613 numaralı telefondan bizi arayın !

Unutmayın, ister İstanbul ister başka bir yerde bir web tasarımına ihtiyacınız olsun , MAT Manhattan Agency Türkiye sizin yanınızda.

Trusted By The Best Brands

Don't Just Take Our Word For It

---
It’s Totally Free

Analyze Your Website!

---

Fill out the form below to recieve a free SEO analysis. Don’t worry, we never share your information or use it to spam you.

  Web Tasarım Hizmetleri

  Gelirinizi En Üst Düzeye Çıkaran Web Tasarım Hizmetleri

  Günümüzün dijital dünyasında, web siteniz, tüketicilerin işletmeniz ile ilk etkileşimidir.

  Bu nedenle , bir kullanıcının ilk izleniminin neredeyse yüzde 95’i web tasarımı ile ilgilidir. Web tasarım hizmetlerinin şirketinizin kârlılığı üzerinde büyük bir etkisi olmasının nedeni de budur.

  Bu nedenle daha fazla şirket, yalnızca web sitelerinin tasarımını yeniden değerlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda müşterileri için 1 milyar dolardan fazla gelir sağlayan web tasarım ajansı Manhattan Agency ile de ortaklık kuruyor.

  Biz Kimiz?

  Kökleri 2012 yıllına dayanan çok yetenekli insanlardan oluşan platform. Bireysel olarak iyi ve topluca harika!

  Neden Yapıyoruz?

  Geliştirme tutkusu ve sevgisi. Her ayrıntıya takıntılıyız. Kullanıcı ara yüzünü kolaylaştırmaktan en son pazarlama verilerini sağlamaya kadar.

  Ne Yapıyoruz?

  Dijital işlerinizi yürütmenizi ve kitle ve ziyaretçilerinize ulaşmanızı kolaylaştırmak için kaliteli ve yapay zeka, veri bilimi, iş zekası destekli dijital pazarlama yapıyoruz.

  Değerlerimiz Nedir?

  Hedeflerimizi yüksek tutuyoruz ve ulaştığımız insanlar üzerinde önemli bir etki bırakmak istiyoruz. Son teknoloji bir alandayız ve iyileştirme planlarımız var.

  Web sitesi tasarım hizmetleri

  MAT, web sitesi tasarım hizmetleri ile sitenizin başarısına yatırım yapın

  Profesyonel web sitesi tasarım hizmetlerimize yatırım yaptığınızda, aşağıdaki özelliklere sahip bir web sitesi alacaksınız:

  • Themeforest.com dan WordPress Orijinal Temalı
  • Duyarlı (bazen mobil uyumlu olarak da adlandırılır)
  • Arama motoru optimizasyonu (SEO) için optimize edilmiştir
  • Google reklamları için uyumludur. Google Reklam Kalite puanınızı yükseltir.
  • Güvenli Site SSL (HTTPS)
  • İşiniz için geliştirilmiş araçlar içerir.

  Profesyonel web sitesi tasarımınızın bir parçası olarak ek özellikler de ekleyebilirsiniz. 

  Back to top