İnternet sitesi kurmak

Web siteniz, dijital pazarlama kampanyanızın kalbidir. Kullandığınız kanalların çoğu, kullanıcıları ona göndermek için tasarlanacak ve burası, işletmeniz hakkında bilgi edinebilecekleri, önemli bilgileri bulabilecekleri ve müşteri olma yolunda adımlar atabilecekleri yerdir.

WEB Tasarımı

İnternet sitesi kurmak

İnternet sitesi kurma işleminde çoğu durumda, hedef kitlenizin üyeleri üzerinde ilk izlenimi yaratan şey de bu olacaktır. Web tasarımı, bu izlenimin iyi olup olmadığı konusunda önemli bir rol oynar . Ziyaretçiler genellikle sitenize geldikten sonra saniyeler içinde işletmeniz hakkında hızlı kararlar verir ve tasarım, sunduğunuz şeyleri öğrenecek kadar uzun süre kalıp kalmayacağını belirleyen faktör olabilir.

Tasarım, insanların web siteniz ile nasıl etkileşime girdiğini de etkiler. Sayfalarınızda gezinmelerine, içeriğinizi okumalarına ve onları bir satın alma işlemine yaklaştıracak eylemlerde bulunmalarına yardımcı olan şey budur.

Bu nedenle, web tasarımı küçük bir düşünce gibi görünse de, tüm dijital pazarlama stratejinizin başarısında önemli bir rol oynar. Bu nedenle bu sayfada, sonuçlarınızı en üst düzeye çıkarmak için kullanabileceğiniz birkaç web sitesi tasarımı en iyi uygulamasını tartışacağız.

Manhattan Agency Türkiye’nin web tasarımı ve geliştirme hizmetleri hakkında bir strateji uzmanıyla konuşmak için bugün bizi 532-730-4613 numaralı telefondan arayın veya sitenizi değerli bir potansiyel müşteri yaratma aracına nasıl dönüştürebileceğinizi görmek için okumaya devam edin.

WEB Tasarımı

İşletmenize uygun bir tasarım yerleştirelim

Herkes bir kitabı kapağına göre yargılamamaları gerektiğini bilir ancak bu, çoğu insanın bir işletmeyi web sitesine göre yargılamasını engellemez. Web tasarımınızın, insanların işinizi nasıl algıladığı ve hizmetlerinizin kalitesi üzerinde büyük etkisi vardır.

Halihazırda yerleşik bir markanız varsa, bu markayı sitenizde tutmak, ziyaretçiler arasında güven oluşturmada uzun bir yol kat edebilir. Sitenize inmelerini ve hemen işinizi düşünmelerini istiyorsunuz.

Oradan, basit ve modern bir tasarım genellikle en iyi seçimdir. Yoğun tasarımlar, kullanıcıları içeriğinizden uzaklaştırabilir ve dönüşüm şanslarına zarar verebilir.

Ayrıca tasarımınızın siteniz genelinde tutarlı olduğundan emin olmalısınız. Bu, uyumlu bir his sağlayacak ve kullanıcılara olumlu bir deneyim sağlayacaktır.

Sitenizin görünümünü iyileştirmek için tasarımı kullanmanın başka yolları da şirketinizin markasına ve hedeflerine bağlıdır, ancak göz alıcı fotoğraflar ve videolar eklemeyi, okunabilirliğe odaklanmayı veya göze çarpan CTA’ (Call To Action) lar  oluşturmayı düşünebilirsiniz. Tasarımınız, kullanıcıların sitenizle nasıl etkileşime gireceğini ve hangi eylemleri gerçekleştireceklerini şekillendirebilir ve her sayfanın ayrıntılarını incelerken bu eylemleri aklınızda bulundurmanız önemlidir.

Gelin! İşletmeniz için performans odaklı dijital pazarlama çalışmaları yapalım!

Büyümeye Hazır mısınız?

Bizimle iletişime geçin

---

Yalnızca sonuçları değil, aynı zamanda müşteri memnuniyetini de sağlayan bir dijital pazarlama için hazır mısınız?

MAT profesyonel ve deneyimli ekibimizi seçin. Dijital pazarlama ile marka ürün ve hizmette bulunabilirliğinizi sağlarlar. Ziyaretçileri ile eticaret veya web sitenizi trafik, dönüşüm ve gelir açısından en üst düzeye çıkarabilirler.

Deneyimli bir stratejist ile konuşmak için info@manhattanagency.com.tr adresinden online olarak bizimle iletişime geçin veya 0532 730 46 13 numaralı telefondan bizi arayın !

Unutmayın, ister İstanbul ister başka bir yerde bir dijital pazarlama ihtiyacınız olsun , MAT Manhattan Agency Türkiye sizin yanınızda.

Büyümeye Hazır mısınız?

Ücretsiz Teklifinizi Hemen Alın:

---

Dijital pazarlama uzmanlarımız, olası satışları, işlemleri ve nitelikli web sitesi trafiğini artırmak isteyen işletmeler için binlerce başarılı dijital pazarlama kampanyasını bir araya getirdi. Aynısını sizin için de yapacaklar. Ücretsiz bir strateji teklifi isteyin ve elit gelir elde etmek için bir oyun planı edinin.

    Ortaklarımız Projelerinde Bize GüveniyorOrtaklarımız Projelerinde Bize Güveniyor

    Müşteri başarısı her zaman önce gelir.
    ---
    Back to top